قبل از اقدام به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به موارد زیر دقت کنید .
شل شدن و افتادگی سینه ها به دو دسته تقسیم بندی می شوند :
یک-دسته اول افتادگی و شل شدگی سینه که نمی توان جلوی آن را گرفت مثل بالا رفتن سن و یا فرزند دار شدن و شیردهی این عواملی که نام برده شد باعث می شود که کلاژن در پوست حالت ارتجاعی خود را از دست بدهد . بافت پوست از بین خواهد رفت و سینه روز به روز شل و شل تر و افتاده تر خواهد شد .
دو- برخی از خانم ها دارای ژن سینه ی شل و افتاده هستند به عنوان مثال اگر مادر و یا خواهرتان دارای سینه های افتاده است شما هم در معرض افتادگی سینه خواهید بود .
سه-شاید برای برخی افراد این حالت غیر ممکن باشد اما برخی از عادت های شما در شکل دهی و فرم و افتادگی پستان تاثیر زیادی دارد .پس سعی کنید فرم و حالت نشستن وحتی انتخاب نوع سوتین خود را تغییر دهید تا در معرض افتادگی سینه نباشید .
چهار- سیگار نیز در خانم ها که از مضرات زیادی برخوردار است تاثیر زیادی در افتادگی سینه ایفا می کند .سیگار ذخیره خون در پوست را کاهش داده و از آنجا که خانم ها دارای حساسیت بالایی هستند باعث ضعیف تر شدن پوست آنها خواهد شد .
پنج-زنان زیادی در معرض شدید نور آفتاب قرار می گیرند .توصیه می شود به سینه های خود ضد آفتاب بزنید .آفتاب باعث کشیده شدن کلاژن و صدمه زدن به پوست خواهد شد .
شش-متغییر بودن وزن در خانم ها عامل اصلی افتادگی سینه و مهمتر از آن شل شدن سینه می گردد بالا و پایین رفتن وزن زیاد بافت سینه را از بین می برد .
هفت-از سوتین های سایز سینه خودتان استفاده کنید .سوتین خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک تاثیر منفی روی سینه تان بجا می گذلرد .سینه اگر زیاد تکان بخورد کلازن ها بیشتر دچار فشار خواهند شد .پس در این مورد دقت کنید .
هشت –موقع دویدن حرکات جلو و عقب کردن ممکن است موجب ترکیدن کلاژن ها شود .ار این نکته غافل نشویم که ورزش موجب شادابی وزیبایی اندام شما خواهد شد .
مواردی که ذکر شد موجب شلی و افتادگی سینه خواهد شد .خانم های بسیاری تمام موارد ذکر شده را رعایت می کنند و به نتیجه نرسیده اند از این رو توصیه می گردد [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] انجام دهند و سینه هایی خوش فرم وزیبا را تجربه کنند .