مارینا مال : مارینا به معنی تفرج گاه ساحلی ، نام یکی دیگر از هزارانمنطقه توریستی دبی است . برای ساخت محله مارینا ،یک کانال آب مصنوعی به طول 3کیلومتر از سمت خلیج فارس به داخل خشکی کشیده شده است . اطراف این کانال آب ، برجهای مسکونی بنا شده اند که گفته می شود امکانات سکونت 120000 نفر را در این منطقهمهیا می نماید .مارینا ی دبی ، رکورد دار بزرگترین مارینای دنیا ، که به دست انسان هاساخته شده نیز هست .منطقه مارینا ، دارای یک مرکز خرید به نام مارینا مال است . مارینامال در دسامبر سال 2008 میلادی افتتاح گردید و تا کنون نیز به فعالیت خود ادامهداده و به یک مرکز خرید بسیار محبوب و مشهور مبدل شده است .هر نوع کالایی را می توانید در فروشگاه های مارینا بیابید . از پارچهگرفته تا طلا و جواهرات و کیف و کفش چرم و حتی لوازم برقی . مرکز خرید مارینا مال، محلی است که علاوه بر توریست ها ، سایر فروشندگان مغازه های کوچکتر نیز از آنخرید می نمایند !شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در مرکز خرید مارینا مال علاوهبر فروشندگان بومی و عرب زبان ، فروشندگان ایرانی نیز مغازه دارند و می توانید ازهم وطنان خود خرید نمایید .مرکز خرید مارینا مال دبی علاوه بر 160 فروشگاه متفاوتی که دارد ،دارای فواره های موزیکال نیز هست که خصوصا در هنگام شب زیبایی دو چندانی پیدا مینمایند همچنین سقف این مرکز خرید به سبک سقف مدرسه های هاگوارتز طراحی شده و یکپرچم 123 متری دارد که رکورد بزرگترین پرچم دنیا را نیز شکسته است .تعدادی سوپر مارکت کافی شاپ و رستوران نیز در این مرکز خرید مشغول بهفعالیت است تا تمامی نیازهای گردشگران را به خوبی برطرف سازد .علاوه بر این ها مارینا مال به ساحل نزدیک بوده و چشم اندازی بسیارزیبایی دارد که می توان در کافی شاپ ها و رستوران های روباز موجود در این مرکزخرید ، به هنگام صرف غذا و نوشیدنی از این منظره لذت برد .
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
ساعات کاری مارینا مال دبیشنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا 10 شبپنج شنبه و جمعه از 10 صبح تا نیمه شببرای رسیدن به مارینا ی دبی می توانید از خط قرمز مترو دبی استفادهنمایید .