+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: معنای سئو

 1. #1
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  May 2018
  نوشته ها
  120
  تشکر
  0
  تشکر شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض معنای سئو

  معنای سئو چیست؟ سئو به معنای به کارگیری یک سری فرآیند ها به منظور بهبود و افزایشتعداد بازدیدکنندگان از سایت شماست. به همین منظور موتورهای جستجو به این فرایند کمکخواهند کرد. گاهی در سئو با کلمات موجود در صفحه سایت شما ارتباطی با دیگر صفحاتبرقرار می کنید. گاهی اطمینان پیدا کردن از این است که آیا سایت مورد نظر شما طوریساخته شده که موتورهای جستجو بتواننداون صفحات رو پیدا و شناسایی کنند و زحمات شمارا در جهت مثبت سوق دهند؟ بهینه سازی موتورهای جستجو نه تنها اشاره بهموتورهای جستجوی گوگل دارد بلکه بهبود آن برای انسان ها نیز مفید می باشد.شما در سایت خود می توانید از کلمات کلیدیاستفاده کنید تا این لغات کلیدی باعث افزایش ترافیک سایت شما شوند تا بین موتورهای جست و جو و سایتت شما ارتباط برقرار شود. علاوه بر این اهداف دیگری هم مد نظراست اما هدف اصلی همین موضوع است. این ایجاد لینک و بازاریابی ها ارزش های منحصربفرد پیشنهادات شما یا شرکتی خاص می باشد.در این میان سئو سیاه و منفی (Negative SEO) هم وجود دارد. که آن دسته تکنیک هایی است که به کارگیریآن توسط گوگل ممنوع است. در مقابل سئو های مثبت سئو سیاه دارد. هرکسی می داند که سئو مثبت یک سری قواعدی استکه جایگاه سایت را در نقطه بالایی در گوگل حتی بالاتر از رقبا نگر می دارد. اماگاهی رقابت های نادرست و نا جوانمردانه ای را شاهد هستیم که بسیار غیر اخلاقی بودهو باعث می شود که جایگاه رقیب را از نتایج گوگل پایین بیاورد. هر از گاهی ما شاهدتغییراتی در نتایج سئو، لینک ها، محتوا، رفتار کاربر در اثر فعالیت های سئو سیاههستیم. در حال حاضر این روش قدرت لازم برای اعمال تغییرات در صفحه نتایج گوگل رادارد ولیاین تکنیک در اینده نه چندان دور کارایی خود را در سئو از دست می دهد. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] 1 اگر به وب‌سایت‌های بی‌کیفیت لینک‌ بدهید 2 از سایت‌های بی کیفیت لینکبگیرید 3لینک های خارجی و نامرتبط بگیریم و دیگر موارد... رقبا می توانند با این کارها و رفتارهای این چنینی الگوریتم های گوگل را راضی کنند تاسایت مورد نظر (سایت شما) را در صفحات گوگل پایین آورند. البته که این موضوع هزینهبر است. اما با وجود این ها بسیار غیر منصفانه و غیر اخلاقی است.

 2. #2
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2018
  نوشته ها
  2
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض پاسخ : معنای سئو

  مطلب بسیار خوبی بود تشکر

 3. #3
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  May 2018
  نوشته ها
  120
  تشکر
  0
  تشکر شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض پاسخ : معنای سئو

  مسجد بیبی هیبت باکو


  مسجد بیبی هیبت یکی از قدیمی ترین مساجد شهر باکو بوده و ساخت آن به زمان شیروان شاه بازمی‌گردد. متاسفانه مسجد بیبی هیبت باکو در سال 1936 به دست بلشویک‌ها به طور کامل نابود شد، اما با آغاز دهه نود همین قرن شاهد شروع بازسازی آن بودیم. در واقع از مسجد قدیمی دیگر خبری نیست، اما کار ساخت بنای جدیدی که اکنون با عنوان مسجد بیبی هیبت شناخته می‌شود در سال 1997 به پایان رسید.
  در مسجد شاهد آرامگاهی از نوادگان حضرت محمد هستیم که یکی از دلایل جذابیت آن است. امروز این بنا مرکز معنوی مسلمانان این منطقه بوده و یکی از مهمترین بناهای معماری اسلامی در کشور آذربایجان محسوب می‌شود. جالب است بدانید افراد بومی محل قرارگیری مسجد، آن را با عنوان مسجد حضرت فاطمه زهرا نیز می‌شناسند. در ادامه بیشتر با پیشینه و تاریخچه مسجد بیبی هیبت آشنا می‌شویم.
  پیشینه مسجد بیبی هیبت

  این مسجد در اصل آرامگاه دختر امام هفتم شیعیان یعنی امام موسی کاظم (ع) است، که از دست مشکلاتی که خلفای زمان برایش به وجود آورده بودند به شهر باکو رفته بودند کرد. فراموش نکنید امام موسی کاظم دارای 37 فرزند بود، به همین دلیل در ایران و همچنین کشورهای اطراف، بیشتر امام زاده ها و همچنین آرامگاه ها و زیارتگاه های مذهبی محبوب، مربوط به فرزندان این امام هستند. ...... . . [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] حتی نوه ششم امام جعفر صادق نیز در همین مکان تدفین شده است. جالب است بدانید افرادی همچون الکساندر دوما به عنوان رمان ‌نویس و نمایش ‌نامه‌نویس مشهور فرانسوی در خاطرات سفر خود به باکو از حضور در مسجد بیبی هیبت یاد کرده است. از مسجد بیبی هیبت به عنوان یکی از قدیمی ترین بناهای پایتخت آذربایجان یاد می‌کردند، تا این که متاسفانه در دوران کمونیستی، در کنار چندین مکان مذهبی دیگر تخریب شد.
  بازسازی مسجد بیبی هیبت

  بیش از پنجاه سال بعد از تخریب مسجد و در سال 1994، وقتی که آذربایجان به استقلال رسیده بود، حیدر علیف رییس جمهور پیشین این کشور دستور داد مرمت و بازسازی مسجد آغاز شود. در واقع مسجد با همان نام و در همان مکانی که پیش از تخریب شدن قرار داشت مجددا ساخته شد. بعد از گذشت سه سال و در سال 1997، ساختمان جدید مسجد با حضور خود حیدر علیف افتتاح شد. بعد از گذشت هشت سال، در سال 2005 سالن هایی جدیدی برای رفاه حال زائران در محیط مسجد ساخته شد.+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 7

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •