[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] : هتل سه ستاره کپالا در منطقه کومو می باشد. کارکنان و خدمه این هتل رفتاری حرفه ای داشته و به زبان های انگلیسی و روسی با میهمانان و توریست های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] صحبت می کنند. امکانات و خدماتی که این هتل برای میهمانان خود ارائه میدهد شامل سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، سالن کنفرانس و جلسات، صندوق امانات، سالن مراسمات، اینترنت بی سیم رایگان، روزنامه رایگان در لابی، صرافی و ... می باشند.


اتاق های هتل کپالا تفلیس گرجستان

هتل کپالا تفلیس گرجستان به طور کلی دارای 34 اتاق است. این 34 اتاق به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • اتاق های مخصوص افراد معلول
  • اتاق های بدون سیگار
  • اتاق های بدون صدا

تمام اتاق ها و سوئیت های این هتل سه ستاره از پنجره های خود به سمت کوه ها چشم انداز بسیار زیبایی دارند. از امکانات مشابه آن ها نیز میتوان حمام اختصاصی به همراه وان اسپا، سیستم گرمایشی و سرمایشی، مینی بار، اینترنت بی سیم رایگان، تلفن، سیستم تهویه هوا، لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، سرویس دهی شبانه روزی، نظافت روزانه، گاوصندوق، میز مطالعه و ... را نام برد.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل کپالا تفلیس گرجستان

در رستوران و کافه هتل کپالا تفلیس گرجستان، انواع و اقسام نوشیدنی ها، غذاهای بین المللی، محلی، گرجی، آسیایی و ... برای توریست ها و گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] سرو می شوند. از جمله امکانات رفاهی و سرگرم کننده این هتل سه ستاره میتوان به تراس حمام آفتاب، زمین بازی کودکان، زمین پینگ پنگ، بازی بولینگ و ... اشاره کرد.

دسترسی های نزدیک به هتل کپالا تفلیس گرجستان

از این هتل سه ستاره تا فرودگاه بین المللی نوو الکسیوکا، تنها 22 کیلومتر فاصله است.