هود کانوپی گزینه ای مناسب برای مکش بخارات بدبو و خورنده آزمایشگاهی است که ساخت آن توسط شرکت بایرمن با استفاده از بهترین متریالهای خارجی صورت میگیرد. این هود مجهز به فن مکنده سانتریفیوژ بوده و طول عمر بالایی دارد و در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ تولید میشود. جنس بدنه هود کانوپی با توجه به نوع کاربری میتواند متفاوت باشد.
شرکت بایرمن و ساخت هود کانوپی
شرکت بایرمن یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی است که دهها محصول آزمایشگاهی را با بهترین کیفیت تولید کرده و با مقرون به صرفه ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ضمن خروج سریع انواع گازهای خطرناک از محیط های آزمایشگاهی، پژوهشی، بیمارستانی، تحقیقاتی، صنعتی، صنایع داروسازی و... تهویه مناسب و سالم را نیز در محیط کار جایگزین میکند.
از آنجا که ایمنی در محیط آزمایشگاه حرف اول را میزند [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] سعی در ارائه بهترین و نوین ترین تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا داشته تا بدینوسیله امنیت محیط کار را تضمین نماید از اینرو اقدام به عرضه انواع تجهیزات آزمایشگاهی نظیر انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از جمله [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نموده است.
شرکت بایرمن و تولید برخی تجهیزات آزمایشگاهی
شرکت بایرمن علاوه بر ساخت هود کانوپی طراحی و تولید انواع دیگر تجهیزات آزمایشگاهی نظیر

انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نظیر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
و...
شرکت بایرمن و طراحی و تولید انواع سینک آزمایشگاهی
بایرمن علاوه بر تولید انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نظیر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] طراحی و تولید انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را نیز در دستور کار خود دارد که یکی از آنها [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میباشد. این سینک در ابعاد مختلف و در رنگهای متفاوت توسط این شرکت تولید میشود که در مقابل مواد اسیدی و خورنده شیمیایی بسیار مقاوم بوده و از وزن کمی برخوردار میباشد. نصب این سینک بسیار آسان و نگهداری از آن بسیار راحت میباشد. سینک ضد اسید در مقابل اسید قوی هیدروفلوئوریک بسیار مقاوم بوده و به دو حالت زیر رویه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و یا هم سطح با میز شستشو قابل نصب میباشد.
میزبندی آزمایشگاهی در شرکت بایرمن
یک آزمایشگاه ایمن و استاندارد نیازمند داشتن [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با تجهیزات مرتبط میباشد. انواع میزهای آزمایشگاهی قابل ارائه توسط این شرکت شامل میزبندی آزمایشگاهی یکطرفه و دو طرفه میباشد. از آنجا که یک میزبندی آزمایشگاهی نیاز به مشاوره تخصصی قبل از طراحی و تولید دارد این کار توسط کادر متخصص و کارشناسان شرکت بایرمن بصورت رایگان به مدیران و کارفرمایان ارائه می شود. برای سفارش [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مورد نیاز خود به شرکت بایرمن و نیز استعلام قیمت همچنین کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دیگر تجهیزات آزمایشگاهی قابل ارائه این شرکت میتوانید با شماره های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید. استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی این شرکت علاوه بر اینکه از طول عمر بالایی برخوردار می باشند موجب افزایش رضایتمندی مشتریان نیز میگردند.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]