انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] , [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و کمد نگهداری مواد شیمیایی از محصولاتی است که در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مجری ساخت و نصب تجهیزات آزمایشگاهی تولید و ارائه می شود. کمد آزمایشگاهی شامل کمد نگهداری مواد شیمیایی و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یکی از موارد ضروری در هر آزمایشگاه است و در انواع مختلف طراحی و تولید می شود. این کمد ها می توانند به صورت یک درب یا دو درب طراحی شوند و تعداد طبقات آنها بنا به خواست مشتری می تواند کم و زیاد شود.
کمد آزمایشگاهی و کمد نگهداری مواد شیمیایی همچنین می تواند به صورت درب دار با دربهای شیشه ای طراحی و ساخته شود. اصولا از کمدها به خصوص کمد نگهداری مواد شیمیایی برای نگهداری مواد و وسایل مختلف می توان استفاده کرد. برای نظم دهی بیشتر به محیط آزمایشگاه نیاز است تا مواد و وسایلی را که همیشه به آنها نیاز نداریم در جایی نگهداری کنیم همچنین برخی مواد نباید به صورت نامرتب و آسان دسترس در روی میز و سکوهای آزمایشگاهی رها شود. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از جمله [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و کمد نگهداری مواد شیمیایی قابلیت نگهداری از مواد مختلف را دارند و می توانند دارای قفل های ایمنی برای امنیت بیشتر مواد و کارکنان باشند.
جنس بدنه کمد آزمایشگاهی

جنس بدنه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] متفاوت است و در صورتی که بخواهیم از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] استفاده کنیم و یا از کمد نگهداری مواد شیمیایی استفاده شود می توان جنس آن را از فولاد ضد اشتعال قرار داد.
رنگ بدنه کمد آزمایشگاه می تواند به صورت
رنگ چکشی
رنگ کوره ای مایع
رنگ الکترو استاتیک (کوره ای پودری)
باشد.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می تواند از متریال اولیه مختلف طراحی و ساخته شود
مهم ترین متریال در ساخت کمد آزمایشگاه شامل ام دی اف , فولاد و ... می باشد.
کمد آزمایشگاهی در شرکت بایرمن

انواع کمد آزمایشگاهی در ابعاد مختلف و کاربری متفاوت بسته به نیاز کاربر توسط شرکت بایرمن طراحی و تولید شده و توسط کادر مجرب این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن در محل نصب و اجرا می شود. از انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای نگهداری مواد شیمیایی، اسیدها، بازها، مواد آلی فرار، مواد قابل اشتعال و... استفاده می شود. این محصول یکی از پر کاربردترین وسایل مورد نیاز آزمایشگاهها، لابراتوارها، مطب ها، کلینک ها، دانشگاهها، مدارس و... می باشد.
در ساخت کمد آزمایشگاه اعم از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ضمن تضمین سلامت محیط و کاربر از بروز حوادث احتمالی نظیر جاری شدن مواد اسیدی و تماس آن با بدن کاربر نیز جلوگیری می شود. از اینرو توصیه ما به شما سفارش انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از جمله [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مورد نیاز خود به این شرکت می باشد. برای مشاهده انواع کمدهای آزمایشگاهی , [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و کمد نگهداری مواد شمیایی قابل اجرا توسط [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و سفارش [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مورد نیاز خود کافیست با شماره های شرکت بایرمن تماس گرفته یا به وب سایت آن مراجعه نمایید.
مزایای استفاده از کمد ضد اشتعال و کمد نگهداری مواد شیمایی

استفاده از کمدهای ایمنی در آزمایشگاه های امروزی امری کاملا ضروری است
مهم ترین مزایای این تجهیزات به شرح ذیل می باشد:
– ایجاد نظم در محیط آزمایشگاهی
– کاهش جابجایی و انتقال مواد شیمیایی خطرناک از محل ذخیره تا محل مصرف
– ایجاد محیط امن برای پرنسل آزمایشگاه با حداکثر ایمنی
– جلوگیری از ورود آتش به محفظه کمد ضد اشتعال در زمان آتش سوزی و جلوگیری از توسعه شعله آتش در ساختمان
– تهویه بخارات سمی و بد بو توسط سیستم های پیشرفته تهویه متصل به کمد نگهداری مواد شیمیایی
– جلوگیری از ایجاد انفجار
– افزایش زمان جهت ترک محل آتش سوزی
– ایجاد فرصت بیشتر برای امداد رسانی و نیز مهار و کنترل آتش سوزی
ویژگی کمد نگهداری مواد شیمیایی و کمد ضد اشتعال

از مهم ترین ویژگی های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– مطابق با استاندارد اروپایی
– دارای تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی در تمام قطعات به کار رفته در ساخت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و مدل های مختلف آن
– کیفیت بالا، تنوع و زیبایی ظاهری به صورت کاملا متمایز و متفاوت
شرکت بایرمن از تولیدکنندگان اصلی انواع کمد آزمایشگاهی , [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در کشور می باشد این شرکت نماینده رسمی شرکت آلمانی در ایران است و کلیه محصولات این شرکت شامل


دارای گواهی های استاندارد و کیفیت بالا می باشند.
برای سفارش انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] , [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و استعلام قیمت محصولات تنها کافیست با ما در شرکت بایرمن در تماس باشید. مشاوره انتخاب بهترین متریال برای ساخت تجهیزات آزمایشگاهی نیز از تخصص ما در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]