کاشان را پایتخت فرش ماشینی مینامند

روی لینک روبرو کلیک کنید و از دیدن نمای منزل مشتریان عزیزمون لذت ببرید [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
کارخانه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

. نزدیک به 700 کارخانه فرش ماشینی در کاشان دایر است که همگی روزانه به بافت فرش ماشینی با بهترین کیفیت مششغولند . فرش هایی با طرح های زیبا و متنوع در رنگبندی های خاص و درابعاد استاندارد برای تمام سلیقه ها ! از آنجایی که مردم شاهد رشد چشمگیر صنعت قالی و قالی بافی بودند به بافت فرش و احداث [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] روی آوردند . میتوان به عنوان مثال کارخانجاتی چون کارخانه فرش بزرگمهر ، قیطران ، جردن ، کاخ و ... را نام برد .
طراحی های خاص فرش کاشان

تفاوت در سلیقه ها ، تنوع در طراحی را میطلبد . طراحان فرش در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در تلاشند تا بتواند طرح هایی خاص و مطابق با سلیقه افراد طراحی کنند . که از بین آنها بعضی از طرح ها بیشتر مورد توجه افراد قرار میگیرد . که در کاشان سرا برای آن ها دسته ای جداگانه با عنوان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تعبیه شده است . در ادامه شما را با نمونه هایی از طرح های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آشنا میکنیم
فرش ماشینی آرسس 1200 شانه

این فرش از دسته [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]با تراکم 3600 است که طرفداران زیادی دارد . طراحی زیبا و رنگبندی خاص آن باعث شده که هر روز به تعداد طرفداران آن اضافه شود . [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]در رنگبندی های زیبای کرم ، آبی فیروزه ای ، فیلی ، سرمه ای ، بژ موجود میباشد . بافت این فرش آنقدر با ظرافت انجام شده است که اکثر مشتریان این فرش را با فرش های برجسته (هایبالک) اشتباه میگیرند . به شما پیشنهاد میشود حتما از صفحه فرش آرسس در سایت کاشان سرا بازدید نمایید .
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

این طرح که بیشتر با رنگ موشی و با عنوان سالار موشی شناخته شده است یکی از طرح های زیبا در کاشان سرا است . این فرش که در دسته فرش 1200 شانه با تراکم 3600 قرار دارد در رنگ های موشی ، کرم ، نسکافه ای ، آبی و سرمه ای بافت و به مرحله فروش میرسد . فرش سالار نیز به سرعت مورد توجه عموم قرار گرفت و افراد زیادی نسبت به خرید ان اقدام نمودند.
فرش کاشان مدل حوض نقره

آیا تا به حال با واژه ای به نام " گل کرده" برخورد کرده اید ؟[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به محض بافت و تولید ازمایشی ان در دسته فرش های 1200 شانه گل کرد . و در مدت زمان کم ، افراد زیادی را جذب خود کرد . طراح ی خاص و جدید به کار رفته در فرش کاشان ان را از دیگر طرح ها متمایز کرده است . این فرش در رنگبندی هایی چون کرم ، سرمه ای ، بژ ، لاکی ، فیلی و آبی فیروزه ای و ... بافت میشود .
در مقالات بعدی شما را با نمونه های دیگری از فرش ماشینی کاشان آشنا خواهیم کرد . با ما همراه باشید