+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سنگ خارجی از سایر کشورها اعم از سنگ مرمر و سنگ مرمریت

 1. #1
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  May 2018
  محل سکونت
  اصفهان
  نوشته ها
  15
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض سنگ خارجی از سایر کشورها اعم از سنگ مرمر و سنگ مرمریت

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کاربرد فراوانی در نمای داخلی ساختمان در ایران دارد و شامل انواع سنگ مرمریت و سنگ مرمر می باشد. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از کشورهایخارجی توسط سنگبری های مختلف به کشور ما وارد می شود. سنگ های خارجی در دو دسته سنگ گرانیت و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] وارد کشور می شود. کشور ایران ازنظر معادن [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و سنگ تراورتن غنی است اما در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و سنگ گرانیت این گونه نیست و نیاز است تا [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از سایر کشورها برای جبراناین کمبود وارد شود.
  البته کشور ایران نیز در زمینه صادرات سنگ به کشورهای خارجی فعالیت دارد و تنها یک وارد کننده [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] صرف نیست. از مهم ترین کشورهایی کهایران از آنها [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] وارد می کند اسپانیا , ترکیه , چین , برزیل و هند می باشند. این سنگ ها در مقیاس های بزرگ و کوچک و به صورت اسلب و خام واردکشور می شوند. در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] توسط دستگاه های مدرن روز به قطعات کوچکتر و در اندازه های مورد نیاز مشتری برش داده می شود.
  مرمریت های خارجی


  مهم ترین نوع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به ایران شامل سنگ های مرمریت است.
  از معروف ترین سنگ های مرمریت خارجی می توان به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اشاره نمود. این سنگ ها در رنگ های مختلف با زمینه قهوهای و عسلی در سه رده تیر, متوسط و روشن استخراج می شوند.
  سنگ های مرمریت خارجی به صرفه تر است که برای فراوری به کشور چین فرستاده شوند و در آنجا پس از فراوری به سایر کشورها صادر می گردد. از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می توان در قسمت های مختلف ساختمان اعم از لابی های شیک و لوکس , سرویس های بهداشتی لوکس و زیبا , هتل ها و کف ساختمان های تجاری ,اداری و مسکونی استفاده نمود. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اغلب زیاد است و در همه پروژه ها نمی توان سنگ های وارداتی را به کار برد. اما در برخی قسمت ها وبرای نمای داخلی می توان از سنگ های مرمریت استفاده کرد. به دلیل تنوع فراوان در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کاربرد آن نیز در کشور ما رو به افزایش است و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در ایران طرفداران خاص خود را دارد.
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تلاش دارد تا با ارائه یک کلکسیون کامل از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و داخلی شما را در انتخاب سنگ مورد نظر برای پروژه های مختلف تان یاری کند.از این رو شما با مراجعه به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می توانید [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و داخلی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا و در سورت های مختلف و در اندازهمورد نیاز خریداری نمایید.
  سنگ خارجی و سنگ مرمریت خارجی


  از مهم ترین [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] که در پروژه های ساختمانی از آنها استفاده می شود شامل


  این سنگ ها در مدلها و رنگ های مختلف موجود است در اینجا انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را شرح می دهیم.
  سنگ مرمریت امپرادور


  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در دو نوع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] وارد کشور می شود. این سنگ ها دارای سه رنگ تیره , روشن و متوسطمی باشند از جمله [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] هرچه تیره تر باشد مرغوب تر است و دارای سورت بالاتری می باشد.
  سنگ مرمریت لته ترکیه


  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از دیگر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از کشور ترکیه است که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در واردات آن تخصص و فعالیت دارد. این سنگ دارای زمینه ایروشن است و برای کف به میزان زیادی به کار می رود.
  این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به صورت اسلب و در ابعاد بزرگ وارد می شود.
  سنگ مرمریت کاپوچینو


  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از انواع دیگر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است
  و رنگی روشن به رنگ کاپوچینو دارد.
  از این سنگ زیبا نیز در نمای داخلی ساختمان استفاده می شود.
  سنگ مرمریت مارمارا


  یکی دیگر از انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] که دارای زیبایی خیره کننده ای است [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از کشور ترکیه می باشد.
  این سنگ زیبا در

  • سرویسهای بهداشتی لوکس
  • آشپزخانه
  • سالن های پذیرایی

  و ... بسیار کاربرد دارد.
  سنگ مرمریت سبز هند


  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یکی از سنگ های وارداتی در ایران است که رنگ سبز بسیار زیبایی دارد. این سنگ زیبا برای نمای داخلی ساختمان به کار میرود و زیبایی و رنگ آرامش بخش آن طرفداران زیادی دارد. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در زمینه تولید سنگ مرمریت سبز هند تخصص دارد. این سنگ خاص در دنیا کم نظیر است وبسیار محدود می باشد و کسانی که با این سنگ آشنایی دارند به ارزش و حساسیت آن واقف هستند.
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]نایاب نیست اما غلظت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بسیار جالب توجه است.
  برای سفارش [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با ما در گلدستون تماس بگیرید.
  خرید سنگ از سنگ بری گلدستون

  برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از میان انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] توصیه می کنیم با ما در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] متخصص عرضه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تماس بگیرید. مشاوره و راهنمایی های لازم برای انتخاب بهترین نوع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] توسط مشاوران و کارشناسان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ارائه می شود.
  از دیگر تولیدات [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] علاوه بر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می توان به


  که از جمله سنگ های صادراتی هستند اشاره نمود.
  تصاویر پیوست شده

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 07-29-2011, 20:41
 2. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 06-05-2011, 20:49
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-20-2010, 13:48
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 12-12-2009, 22:24
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 07-22-2009, 02:56

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •