فرش ماشینی یا فرش دستباف یکی از مهمترین اجزاء در زیباسازی منزل به حساب می آید . ما میتوانیم با داشتن بهترین انتخاب در زمینه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، فضایی دل انگیز برای خانه یا محل کار و ... ایجاد کنیم .با بازدید از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، میتوانید با خیال راحت برای خرید فرش دلخواهتان اقدام کنید .


قیمت و کیفیت در فرش کاشان


برای خرید یک فرش ماشینی خوب باید مواردی چون کیفیت و قیمت فرش را مورد بررسی قرار دهید. با توجه به هزینه ای که میخواهید بابت خرید فرش بپردازید ، میتوانید فرش با کیفیت مورد نظر خود را خریداری کنید . هرچه کیفیت فرش بالاتر باشد به همان نسبت قیمت فرش نیز بالاتر است .


سبک زندگی و تاثیر آن در انتخاب فرش


در نظر بگیرید که قبل از خرید [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، حتما با سبک زندگی خود یا اطرافیانتان تا حدودی آشنایی داشته باشید . اگر در منزل شما یا جایی که قرار است از فرش استفاده کنید ، رفت و آمد زیاد است ، یا کودک دارید و یا در منزل خود ورزش میکنید بهتر است از فرش هایی با رنگ زمینه تیره استفاده کنید .


فرش ماشینی کاشان


طراحی فرش در کامپیوتر


هنگامی که قصد طراحی یک فرش را دارید ، ابتدا طرح را به چهار قسمت تقسیم میکنیم . حال متوجه میشوید که این چهار قسمت شبیه یکدیگر هستند . از این رو به وقت طراحی فرش ماشینی ، طراحی یک قسمت از چهار قسمت فرش کافیست . حال میتوانیم بگوییم که طراحی فرش با کامپیوتر آن طور که به نظر می آید هم دشوار نیست .


بافت فرش در کارخانه فرش کاشان


برای بافت یک فرش ماشینی خوب به یک طرح خوب احتیاج داریم . این طرح ها توسط دستگاه های فرش بافی خوانده میشود . از کامپیوتر برای سرعت بخشیدن به کار تولید فرش ماشینی استفاده میشود . طرح هایی که در ابتدا از آن صحبت کردیم در قالب عکس و تصویر و توسط ابزارهای ورود عکس به کامپیوتر ، وارد کامپیوتر میشود . بعد از آن تصاویر ویرایش شده رنگ آمیزی میشوند . اگر این طرح و رنگ مورد قبول واقع شد ، طرح برای بافت به ماشین های قالی بافی ارسال میشود .