فرش کاشان


از معروف ترین فرش های دنیا میتوان به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اشاره کرد . هنر طراحی و رنگبندی و ظرافت در بافت فرش کاشان به گونه ایست که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند . و روز به روز به تعداد طرفداران و خریداران آن اضافه میشود . کاشان ، مهد هنر قالی بافی است . به گونه ای که میتوانید شاهد تعداد کثیری از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در کاشان و حومه باشید .

اصطلاح شانه در فرش کاشان

قبل از اینکه با قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه آشنا شوید ، باید با اصلاح شانه در فرش آشنا شوید . شانه همان تعداد گره های موجود در واحد عرض فرش است . هرچه تعداد این گره ها در عرض فرش ماشینی بیشتر باشد ، فرش ریزبافت تر به چشم می آید و زیبایی آن دوچندان میشود .

قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی به عوامل زیادی چون : شانه ، برند ، متراژ و … بستگی دارد . قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه به مراتب نسبت به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بیشتر است . اما با خرید از فروشگاه اینترنتی کاشان سرا ، شما میتوانید فرش ماشینی مورد نظر خود را با قیمتی چون قیمت درب کارخانه خریداری نمایید .میتوانیم به جرئت بگوییم که قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ، از برندهای معروف با متراژ ۱۲ متری بالاتر از فرش ۷۰۰ شانه با متراژ پایین تر است .

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]