سئو سایت و بهینه ساری نظارت
اگر پست های وبلاگ شما بسیاری از نظرات واقعی و بدون هرزنامه را جذب کند، پس باید برای شستن چنین وب سایت جذابی خود را روی شانه بگذارید!


با این حال، نظرات بسیاری در مورد یک پست می تواند آن را کندتر کند که همچنین بر رتبه بندی موتور جستجوی شما تاثیر می گذارد. (ادامه مطلب را بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه سرعت SEO را تحت تاثیر قرار می دهد.)


برای آماده سازی وب سایت خود به طوری که می تواند بار مسئولیت خود را بر روی سرور و سرعت خود را، شما می توانید نظرات را به چندین صفحه تقسیم کنید. آموزش ما در مورد چگونگی ضبط نظرات در وردپرس را ببینید .


آموزش رایگان سئو وردپرس
آموزش رایگان سئو وردپرس و اینکه ما می دانیم ایده بهینه سازی برای وردپرس سئو می تواند برای مبتدیان تهدید کننده باشد، به خصوص اگر شما یک تکنسین حرفه ای نیستید. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


اما نگران نباشید – لازم نیست پیچیده شود. از اینجا شروع کنید تا اصول اولیه را بیاموزید، و سپس می توانید آنها را به وب سایت خود اضافه کنید.


برای اموزش سئو و کاراموزی رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید.


جستجوگرها چیست؟


سئو یک مخفف است که برای بهینه سازی موتور جستجو ایستاده است. این یک استراتژی است که توسط صاحبان وب سایت ها برای ترافیک بیشتر با رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو استفاده می شود.
آموزش رایگان سئو وردپرس


سئو سایت موتور جستجو در مورد فریب گوگل یا بازی سیستم نیست. این به سادگی در مورد ایجاد یک وب سایت است که کد و قالب بندی بهینه سازی شده است که باعث می شود موتورهای جستجو برای یافتن وب سایت شما آسان باشد.


آموزش سئوی وردپرس از طریق محتوای بهینه
هنگامی که افراد در وب برای موضوعاتی که درباره آن می نویسید جستجو می کنند، محتوای جستجوی بهینه موتور جستجوی خود را در نتایج جستجو بالا می برد و شما بیشتر از طریق وبسایت خود را کلیک می کنید.


چرا سئو مهم است


موتورهای جستجو اغلب بزرگترین منبع ترافیک برای اکثر وب سایت ها هستند.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


گوگل و سایر موتورهای جستجو از الگوریتم های پیشرفته برای درک و رتبه بندی صفحات مناسب در نتایج جستجو استفاده می کنند. اما این الگوریتم ها کامل نیستند – آنها هنوز به کمک شما نیاز دارند تا بدانند که محتوای شما چیست.


اگر محتوای شما بهینه سازی نشده باشد، موتورهای جستجو نمی دانند چگونه آن را رتبه بندی کنند. هنگامی که افراد برای مباحثی که درباره آن می نویسید جستجو می کنند، وب سایت شما در نتایج جستجو ظاهر نمی شود و شما تمام این ترافیک را از دست خواهید داد.


برای همه صاحبان کسب و کار مهم است که موتور جستجوی وب سایت خود را دوستانه بنویسند، به طوری که آنها می توانند ترافیک جستجو خود را به حداکثر برسانند.


مبانی وردپرس سئو


سئو می تواند فنی باشد، اما لازم نیست که باشد. فقط یادگیری چند نکات اساسی سئو برای بهینه سازی سایت شما می تواند به افزایش قابل ملاحظه ای در ترافیک وب سایت شما کمک کند.


برای استفاده از تکنیک های زیر لازم نیست که نابغه تکنیکی باشید. اگر شما قبلا از وردپرس استفاده می کنید، پس شما آنچه را که می خواهید انجام می دهید!


بیایید شروع به بهینه سازی وب سایت خود کنیم.


تنظیمات ظاهر سایت خود را بررسی کنید


وردپرس با یک گزینه داخلی ساخته شده است تا وب سایت شما را از موتورهای جستجو پنهان کند. هدف از این گزینه این است که قبل از آماده شدن برای عموم، وقت خود را برای کار در وب سایت خود بگذارید.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


با این حال، گاهی اوقات این گزینه می تواند به طور تصادفی مورد بررسی قرار گیرد و باعث می شود وب سایت شما در موتورهای جستجو قابل دسترس نباشد.


اگر وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده نمی شود، اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید این گزینه بدون علامت گذاری شده باشد.


به سادگی در منطقه مدیریت سایت وردپرس خود وارد شوید و از تنظیمات » صفحه خواندن بازدید کنید .


افزایش ترافیک سایت
افزایش ترافیک سایت و راهنمایی بازدیدکننده واقعی به سمت سایت شما،از راهکارهای افزایش فروش محصولات محسوب میشود.


البته باید یادآور شویم افزایش ترافیک سایت به تنهایی ضامن پیشرفت سایت شما نمیشود.این ترافیک باید بصورتی هوشمند صورت گیرد یعنی شامل شرایطی باشد نظیر اینکه هدفمند باشد و در مرحله بعد بتوانید از ترافیک بالای خود راهی برای تبدیل شدن به مشتری ثابت پیدا کنید.


یکی از مهم ترین خدماتی که شرکت ما ارائه میدهد افزایش ترافیک سایت است.برای افزایش ترافیک سایت راهکارهای متفاوتی وجود دارد که اغلب آن ها چندان موثر واقع نمیشود.کارشناسان و مشاوران ارشد با بررسی های زیاد بهترین و کاربردی ترین روش های افزایش ترافیک سایت را به شما ارائه میدهند.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


راهکارهای افزایش ترافیک سایت
سئو:سئو یکی از جدیدترین وپرکاربردترین روش های افزایش ترافیک سایت است.از مزیت های این روش این است که در مدت طولانی هزینه بسیار کمی صرف آن میشود وبازدید کننده واقعی را به سمت سایت راهنمایی میکند.به همین دلیل بیشترین کیفیت را برای شما خواهد داشت.


شبکه های اجتماعی:با تولید رسانه اجتماعی وبه اشتراک گذاشتن آن ذر شبکه های اجتماعی قادرید بازدید قابل ملاحظه ای را به سمت سایت خود راهنمایی کنید.البته اگر از راهکارهای بازاریابی حرفه ای درآن استفاده شود ایجاد رسانه اجتماعی خوب میتواند بازدید بسیار مفید وخوبی را برای سایت شما به همراه داشته باشد.


تبلیغات اینترنتی:این روش محدود نیست ودامنه گسترده ای دارد.از زیر شاخه های آن میتوان به لینک های تبلیغاتی،لینک های خبری،برند سازی اینترنتی و…اشاره کرد.ما باید براساس هدفی که داریم یکی از این زیرشاخه هارا انتخاب میکنیم.


حفظ بازدیدکنندگان قدیمی سایت:یکی از موثرترین روش های افزایش ترافیک سایت تولید مطالب مفید در سایت واستفاده از ابزارآلات مناسب برای نگهداری بازدیدکننده سایت است.


در قدم اول باید در نظر داشته باشیم که قبل از هرگونه تبلیغات اینترنتی باید مشکلات وایرادات سایت خود را برطرف کنید.


از نکات لازم که باید در سایت خود رعایت کنید ایجاد محتوای مناسب،گرافیک مناسب وچیدمان مناسب در سایت است.


کیفیت گرافیک سایت،سرعت بالا آمدن صفحات سایت وطریقه چیدن جزئیات سایت باید به گونه ای باشد که بازدیدکننده براحتی بتواند به اطلاعاتی که میخواهد دست یابد.


ترافیک به صورت رایگان
راهکارهای دریافت ترافیک رایگان
راهکارهای دریافت ترافیک رایگان: 10 راه برای دریافت ترافیک به صورت رایگان! ترافیک وب سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


گرفتن ترافیک یکی از وظایف مهم برای هر استاد وب است. علاوه بر این، شما نمی توانید یک بار ترافیک دریافت کنید و فقط مزایا را به دست آورید. گرفتن ترافیک یک کار مداوم است و شما باید دائما این کار را انجام دهید، اگر می خواهید ترافیک بگیرید و آن را نگه دارید.


در اینجا برخی از بهترین راه ها هستند


برای دریافت ترافیک به صورت رایگان!


بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو
موتورهای جستجو همیشه یک راه اصلی برای دریافت ترافیک به صورت رایگان بوده است. به همین دلیل است که شما باید مشق شب خود را انجام دهید و سایت خود را بهینه کنید تا بتوانید کلمات کلیدی را که هدف قرار می دهید رتبه خوبی داشته باشید.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


سئو هنوز هم قدرتمند ترین راه برای دریافت ترافیک به صورت رایگان است و شما واقعا نیاز به سرمایه گذاری در زمان و تلاش در بهینه سازی سایت خود دارید. سئو بسیار دشوار نیست و اگر بخواهید به طور خلاصه آشنا شوید، سئو ما را بررسی کنید. اگر برای آن خیلی مشغول هستید، می توانید با مقاله 15 دقیقه جستجوگر شروع کنید.


یوتیوب و ترافیک ان
یوتیوب و ترافیک ان:یوتیوب یکی از محبوب ترین سایت ها است و علاوه بر همه ی سرگرمی هایی که در آن وجود دارد، یوتیوب فرصت های زیادی برای تبلیغ و ترافیک سایت شما فراهم می کند. به طور مشابه به فیس بوک و توییتر ، برای استفاده از یوتیوب با موفقیت برای ارتقاء و گرفتن ترافیک، باید قوانین مربوط به این را بدانید. در اینجا چند نکته برای ارتقاء خود، سایت شما و محصولات شما و نحوه دریافت ترافیک رایگان از YouTube وجود دارد:


ارسال فیلم ویروسی
میلیون ها ویدیو در یوتیوب وجود دارد. اگر شما یک ویدیو ارسال کنید هیچ کس علاقه مند نیست، این ویدیو به عنوان میلیون ها ویدیو دیگر غیر قابل مشاهده خواهد شد. سرآغاز گرفتن ترافیک از یوتیوب، ارسال فیلم های مفید و یا حتی بهتر از فیلم های ویروسی است. فیلم های ویروسی نه تنها فیلم های مفید هستند، بلکه آنها نیز به گروه های بزرگی از مردم تجاوز می کنند. اگر ویدیوی شما موفق به دریافت ویروسی شود، مردم آن را برای شما ترویج می دهند و تنها چیزی که برای شما پیش می آید این است که از مزایای استفاده کنید.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


یک نمایه جالب ایجاد کنید
به طور مشابه به فیس بوک، توییتر، و یا هر سایت دیگر شبکه های اجتماعی، یک نمایه جالب باید باشد. اگر افراد مانند فیلم های شما هستند، نمایه خود را بررسی می کنند تا بیشتر در مورد شما بیشتر بدانند. هنگامی که آنها می بینند که نمایه شما خسته کننده است، آنها با شما بیشتر نگران نیستند. شما می توانید پروفایل خود را کمی غیر رسمی، اما آن را به عنوان اگر آن را به عنوان یک نوجوان دیوانه است – شما از یوتیوب برای کسب و کار استفاده کنید، درست است؟


لوگو و وب سایت خود را در ویدیو وارد کنید
آرم و آدرس وب سایت شما سلاح های بزرگ تجاری شما هستند. به همین دلیل است که شما باید آنها را در ویدیو قرار دهید. شما می توانید آنها را در ابتدای ویدیو یا در انتهای آن قرار دهید. بهترین کار این است که آرم و آدرس خود را در کل ویدیو بگذارید زیرا این کار شما را در معرض قرار گرفتن زیاد قرار می دهد اما اگر شما نمی توانید آن را انجام دهید (به عنوان مثال به دلیل ملاحظات هنری)، شروع و پایان ویدیو کافی خواهد بود .


کیفیت ویدیو پست
همانطور که قبلا ذکر شد، کمبود ویدیوها در YouTube وجود ندارد. متاسفانه این بدان معنی است که کمبود فیلم هایی با کیفیت پایین وجود ندارد. این ویدیوها توسط بینندگان مورد علاقه نیست، بنابراین اگر شما تماشاگر را تماشا کنید که ویدیوهایتان را تماشا کنید، مطمئن شوید که ویدیوهای شما صدای خنده دار و یا تصاویر تیره نداشته باشند. یوتیوب برای فیلمبرداران حرفه ای نیست، بنابراین شما می توانید ویدیوهای آماتور ارسال کنید، اما مطمئن شوید که کیفیت آنها مناسب است.


ویدیوهای خود را تبلیغ کنید
اگر فیلمهای شما ویروسی هستند، خوش شانس هستید اما نمیتوانید روی این حساب کنید. برای دریافت ترافیک YouTube، ویدیوهای شما به بینندگان نیاز دارند. شما نمیتوانید تنها بر این واقعیت تأکید کنید که بینندگان ویدیوهای شما را پیدا خواهند کرد – شما باید آنها را تبلیغ کنید. حتی فیلم های ویروسی از ارتقاء شما بهره مند خواهند شد.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


فیلم ها را دوستانه جستجو کنید
یکی از راههایی که بینندگان ویدیوهای شما را از طریق جستجو پیدا میکنند – هر دو به طور محلی در YouTube و در موتورهای جستجو. به همین دلیل است که شما باید ویدیوهای خود را جستجو کنید. برای انجام این کار، کلمات کلیدی اصلی خود را در عنوان و در توضیحات ذکر کنید. همچنین توجه ویژه ای به برچسب ها می شود. لیست به عنوان بسیاری از کلمات کلیدی مربوط به برچسب ها، اما مراقب باشید که شما اسپم نمی کنید.