[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


سواحل عمومی

ساحل الممزار در دیره ، ساحل کیت در جمیرا و ساحل جی بی آر در دبی مارینا بهترین زیرساخت ها را برای خانواده ها دارند.باشگاه های ساحلی

بیشتر هتل های ساحلی دارای مراکز مراقبت از کودکان هستند . بهترین ها عبارتند از : سیناباد در هتل ساحلی جمیرا ، باشگاه مینا در لی مریدین مینا سیاهی و باشگاه کودکان فیرمونت فالکون در فیرمونت دبی پالم جمیرا .

پارک های آبی

پارک های آبی دبی هم برای کودکان مناسب هستند هم برای بزرگسالان . آکواونچر در پالم جمیرا برای سکوی پرتاب و پرتگاه ها شهرت دارد ، پارک آبی وایلد وادی نیز مناسب برای خانواده ها می باشد . پارک آبی لگولند از جدیدترین پارک های آبی در دبی است که در بین جوان ترها محبوبیت زیادی پیدا کرده است .

مسابقه یخی دبی

اگر بچه ها از آب بایزی خسته نشده اند و هنوز انرژی دارند می توانید آنها را به مسابقه یخی در دبی مال ببرید .

اسکی دبی

درگیری در دامنه های برفی و بازی با پنگوئن ها در اسکی دبی در بازار امارات .


جهان ماجراجویی IMG

ماجراجویی و زندگی با شخصیت کارتونی مارول و دیگر شخصیت های کارتونی در بزرگترین پارک تفریحی دبی .پارک ها و استراحتگاه های دبی

سواری ، هیجان زیاد در تم پارک در جبل علی ؛ پارک بالیوود و موشین گیت دو پارک موضوعی دیگر در دبی هستند که دارای چندین جاذبه و سرگرمی هستند . لگوند همچنین یکی دیگر از تم پارک های دبی است .


شهربازی هاب زیرو - Hub Zero


هاب زیر از پارک های مورد علاقه گیمرهاست . شبیه سازی نژاد ، جنگ های لیزر و غواصی VR ، باعث ادغام دنیای واقعی و مجازی در این پارک شده است .


آکواریوم ها - Aquariums


آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب و دخمه های پرپیچ و خم ، تانک های زیر آب و تونل های پر از ماهی در آتلانتیس پالم مکانی عالی برای سرگرمی کودکان و همچنین بزرگسالان است .


حیات وحش رحیم الخور جانشین - Ras Al Khor Wildlife Sanctuary


این منطقه حفاظت شده فرصتی برای تماشای فلامینگو و دیگر پرندگان می باشد .


سیاره سبز - Green Planet


جنگل های بارانی که کویری چون دبی را به مناطق گرمسیری با پرندگان ، قورباغه ها ، مارمولک ها ، پروانه ها ، لاک پشت ها و ... تبدیل کرده است .باغ پروانه دبی - Dubai Butterfly Garden

تماشای موجودات بالدار زرق و برق دار در این باغ درخشان باغبانی با موزه متصل می تواند بسیار دیدنی باشد .

شهربازی کیدزانیا - KidZania

این شهر مینیاتوری که در دبی مال قرار دارد ، تعاملی برای بچه ها با دنیای واقعیت است . در اینجا یک شهر با مکان ها ، شغل ها و ... شبیه سازی شده است .

زابیل پارک - Zabeel Park

این پارک مرکزی پرجمعیت دریاچه ای با قایقرانی ، زمین بازی های ماجراجویی و ... فرصتی مناسب برای سرگرمی بچه ها در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است .