1- جزیره پوکت – Phuket


پوکت با سواحل شن و ماسه طلایی خیره کننده ، سواحل رنگارنگ ، استراحتگاه های شیک ساحلی و آبریزهای بی شماری که دارد یکی از مهمترین مقاصد زوج های جوان است . تعداد زیادی از گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، تمایل دارند که پوکت را برای سفر و گذراندن تعطیلات انتخاب کنند . البته پوکت دروازه ای به چندین جزیره تایلند است و می توانید سفری رویایی را تجربه کنید .

2- جزیره سامویی – Koh Samuiکو سامویی یکی دیگر از محبوب ترین مقاصد تایلندی است که گفته می شود که در میان بهترین جزایر تایلند برای ماه عسل در تایلند است . این جزیره زیبایی های طبیعی بسیار زیادی دارد و تابلویی منحصر به فرد جلوی چشمتان خواهد بود . این جزیره همچنین برای جشن ماه کال در میان جوانان محبوبیت زیادی دارد .

3- پارک دریایی مو کو آنگ – Koh Ang Thong Marine Park
پارک دریایی مو کو آنگ یک جزیره نیست ، بلکه یک گروه از 42 جزیره زیبا در تایلند است. سواحل زیبای آن و جنگل های گرمسیری ، این جزیره را در بین بهترین جزایر تایلند قرار داده است .

4- جزیره تائو – Koh Taoاسنورکلینگ و غواصی یکی از بهترین فعالیت ها در سفر به جزایر تایلند برای ماه عسل تایلند است . هیچ جایی بهتر ازجزیره تائو برای غواصی و اسنورکلینگ وجود ندارد . در واقع ، این جزیره برای دوره های غواصی ارزان و شگفت انگیز و امکانات غواصی مشهور است .

5- جزیره لایپ – Koh Lipeکو لایپ واقع در 51 مجمع الجزایر پارک دریایی Tarutao ، یکی دیگر از جزیره هایی است که برای تور ماه عسل تایلند و تورهای ماجراجویی پیشنهاد می شود . برای ماه عسل و تورهای ماجراجویی به دنبال دارد. زوج ها می توانند همچنین از جزایر هات یای ، کو نای ، کو موک ، کو لانتا و کو فی فی دیدن کنند .

6- پارک ملی مو کو چانگ – Koh Chang National Parkپارک ملی مو کو چانگ از دیگر 50 مجمع الجزایر تایلند است که سفر به آن ارزان نیز می باشد . مجمع الجزایر ویژگی های جذابی دارند از جمله بیابان ، غارها ، سواحل زیبا ، احزاب ساحلی ، و حتی ورزش های آبی مانند زیر دریایی ، قایقرانی و غواصی. از این 50 جزیره ، کو چانگ جزیره اصلی است که اقامتی شگفت انگیز و همچنین سواحل نفس گیر مانند Klong Prao و Kai Bae را ارائه می دهد .


7- جزایر فی فی – Koh Phi Phi


جزایر فی فی از بهترین جزایر برای گذراندن ماه عسل است که در نزدیکی کرابی هستند . کو فی فی دان بزرگترین و تنها جزیره مسکونی از جزایر فی فی است . کو فی فی لی یکی از جذاب ترین جزایر و محل فیلم برداری فیلم مشهور هالیوود “The Beach” است .