شاید برای شما هم این اتفاق پیش اومده باشه که بخواید برای کم کردن هزینه هاتون در ابتدای کار از قالب های آماده استفاده کنید. خیلی از وب سایت ها برای طراحی سایت قالب های آماده ی ارزون و یا رایگان ارائه میدن، ممکنه بهتون قول بهینه سازی سایت و بالا اومدن سایتتون رو بدن. اما بدونید که باید از بین هزاران قالب، قالب مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و در کمتر از حتی چند ساعت سایتتون رو تحویل بگیرید.
این روش شاید از دید شما خوب به نظر برسه. اما خودتون رو گول نزنید و بدونید که این مدل سایت ها نسخه ی مشابهی است که برای همه پیچیده میشه و شاید برای هر کسب و کاری مفید نباشه و اگه قصد دارید که شبیه دیگر سایت ها نباشید و کارهاتون رو شخصی سازی کنید این جور سایت ها میتونه تلاش های مربوط به سئوی شما رو کاهش بده و حتی مانع از بهتر دیده شدنتون توسط مخاطب ها بشه.
البته نمیشه بعضی از مزیت هاش رو مثل سرعت آماده سازی، صرفه جویی در هزینه ها، عملکرد، راهبری و موارد دیگه رو نادیده گرفت، اما خب معایب بیشتری نسبت به مزایاش دارن.
وقتی که در حال ایجاد یه وب سایت برای کسب و کار خودتون هستین، باید تمرکز اصلی سایت رو روی محتوای اون بذارید. اما بدون وب سایت مناسب، پلتفرم محتوای شما هرگز به اون اندازه ای که باید، نیازهاتون رو مرتفع نخواهد کرد. بهترین محتوا فقط به شما اجازه می ده تا دسترسی خودتون رو از گیت محدود کنید. به دلایل مختلف، یه قالب وب سایت آماده ممکنه نتونه عملکرد مورد نیاز شما رو داشته باشه.

sitedesign.joomir.com

در اینجا به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می پردازیم