شکل [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میتواند بصورت استوانه عمودی و یا افقی و یا همچنین بصورت مکعبی / باکسی ( محصول جدید) باشد و همچنین در فرآیند تولید منحصر به فرد مخازن بروش اسپیرال میتوان مخازن ذخیره سازی مواد شیمیایی و اسید ها را در هر قطر از 60 سانتی متر تا 3 متر در مخازن استوانه ایی و ابعاد بدون محدودیت را در مخازن مکعبی / باکسی را تولید نمود.


و با توجه به نیاز کارفرما مخازن دارای قطعات و انشعابات و اتصالاتی نظیر:


• لوله ورودی و خروجی


• پلکان داخلی و خارجی


• لوله ونت


• انشعاب سر ریز و کف شور


• دیواره های جدا کننده


• پایه نگهدارنده و …


می باشد.


مخازن ذخیره سازی اسید و مواد شیمیایی به صورت بدنه یکپارچه تولید شده و تمامی قطعات و لوله های داخل و خارج مخزن از جنس پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن تهیه میگردد که 100% مخزن در مقابل خوردگی مقاوم نموده و کلیه فلنج ها دارای رینگ هسته فلزی با پوشش پلی اتیلن می باشد.


جوشکاری پلی پروپیلن به روش جوشکاری اکستروژن :


جوشکاری پلی پروپیلن (جوشکاری اکستروژن) جهت ساخت و اتصال قطعات با جداره های ضخیم از جنس پلی اتیلن PE و پلی پروپیلن PP ( لوله پلی اتیلن دوجداره – ورق پلی اتیلن دوجداره – اتصالات – روکش ها – مخازن پلی اتیلن دوجداره – منهول پلی اتیلن – لوله و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و …) و در موارد خاص به کار گرفته می شود.


جوشکاری به کمک یک الکترود جوش صورت می پذیرد که در طول فرآیند، اکترود جوش به صورت یک مفتول از دستگاه اکسترودر بیرون آمده و بر سطح کار فشرده می شود و الکترود جوش به صورت یکنواخت و کاملا نرم پس از حرارت دیدن سطوح متصل شونده تا دمای مجاز جوشکاری و تحت فشار فرآیند جوش انجام می پذیرد.