[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای ساخت و ساز درب و پنجره ی upvc استفاده میشود
با توجه به مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی و سوخت در کشور , پروسه ایزولاسیون سازی و جلوگیری از پرت انرژی در صنعت ساختمان ناگزیر می نمود که یکی از مهمترین عوامل در بهینه سازی مصرف سوخت عایق سازی پنجره با استفاده از تکنولوژی روز دنیاست.
کاربرد گسترده پنجره های UPVC که با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ساخته میشوند درامروز صنعت ساختمان غیرقابل انکار است. پنجره های UPVC به دلیل مزایایی از جمله ثبات رنگ، عایق بندی صدا، عایق بندی گرما، بهبود شرایط امنیتی و تنوع بازشوها در صنعت ساختمان عمومیت یافته و در ایران نیز از مزایای آنها بهره گرفته می شود.
پنجره دوجداره upvc
می تواند مناسب ترین انتخاب برای هر ساختمانی باشد که علاوه بر امنیت و دوام مانع بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز می باشد.
مواد اصلی UPVC را نفت خام و نمک طعام تشکیل میدهند . از نفت خام ، اتیلن و از نمک ، کلر بدست می آید و از طریق پلیمر یزاسیون ، کلر، اتیلن ، وینیل کلرید با هم ترکیب و پلی وینیل کلرید یا بصورت خلاصه PVC بدست می آید. که ماده ای پلاستیکی و قابل ارتجاع است.
مهمترین ویژگی سیستم در و پنجره های UPVC قابلیت آنها در ممانعت از نفوذ گرد و غبار و دود و دیگر ذرات معلق موجود در فضای بیرون محل سکونت است. این بخاطر نوارهای درزگیر و مکانیزم یراق آلات و قفل های ویژه ای است که در آنها بکار برده شده است .
عایق بسیار مناسبی جهت گرما و سرما خواهد بود
زیبایی فوق‌العاده
صرفه جوئی در مصرف انرژی تا 40%
حفظ محیط زیست از طریق بازیافت
مقاوم در مقابل نفوذ اشعه ماوراء بنفش خورشید
عدم اشتعال در هنگام آتش سوزی و حریق
مقاوم در برابر زنگ زدگی ،خوردگی و رطوبت هوا
بی نیاز به صرف هزینه رنگ آمیزی
از بین کشورهای سازنده دستگاه upvc، برترین برندها به لحاظ کیفی و تکنولوژی بکار گرفته در ساخت، قطعا می توان نام کشور آلمان را به عنوان قطب صنعتی اروپا و جهان نام برد.
محصولات آلمان به جهت دوام و استحکام بالا، کیفیت قطعات بکار رفته، مهندسی برتر در تولید و سایر علل همواره به عنوان برترین محصولات شناخته شده اند
یکی از مهمترین و گرانترین این افزودنیها تیتانیوم دی اکساید) TiO2 ( می باشد که علاوه بر ایجاد
رنگ سفید در مواد اولیه پروفیل به واسطه رنگ سفید درخشان خود، نقش به سزایی در جلوگیری از
تغییر رنگ پروفیل در مقابل تابش اشعه UV خورشید دارد.
برند [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] که در فرایند تولید به کار گرفته میشود نیز بسیار مهم است