[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

با توجه به تجربه و توانایی شرکت ما
در طراحی انواع وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، خبری ، تبلیغاتی و... قصد انجام پروژه های ارزان قیمت را نیز داریم.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] چیست و پیشنهاد شما چیست ؟!
شرکتی های زیادی در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند .
آنها معمولا با استفاده از قالب های آماده وب سایت قیمت طراحی را تا حد زیادی پایین آورده و سایت را تحویل شما می دهند.
این کار چندان اصولی نیست و توصیه نمیشود و این گونه وب سایت ها صادقانه توانایی رشد و موقعیت را ندارند.

ما در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] چه می کنیم ؟
وب سایت های ارزان که توسط تیم [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] پرنا طراحی می شوند بر طیق آخرین اصول و استاندارد ها هستند.
وب سایت ها با سرعت بسیار بالا و امتیاز عالی از وب سایت های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تحویل شما می شوند.
علاوه بر نکات بالا کلیه نکات اصولی که برای بهینه سازی و سئو وب سایت مورد نیاز است رعایت شده تا زمینه رشد و موقعیت روز افزون شما را فراهم آورند و شما به هدف اصلی تان برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برسانند.
حال چرا قیمت بالاتری بابت طراحی بپردازیم وقتی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تمامی نکات و اصول مورد نظر را دارد :|
ما در طراحی وب سایت ارزان چیزی از کیفیت خودمان کم نمی کنیم ولی خدمات و بسته های وب سایت را متناسب با بودجه شما به حداقل می رسانیم.

کمتر بودن خدمات طراحی وب سایت ارزان یعنی چه ؟

یعنی برای مثال تعداد صفحات داخلی وب سایت را به جای 10 به 2 یا 3 صفحه می رسانیم.
در جلسه مشاوره رایگان پس از بررسی کلیه نکات و شرایط بهترین راهکار و خدماتی که مورد نیاز شماست را در پکیج وب سایت قرار داده تا از آن استفاده کنید.
آیا سایتی که تحویل داده می شود ناقص است ؟

به هیچ عنوان ! ، در جلسه مشاوره رایگان ما هدف و اصول اساسی شما را برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بررسی کرده و وب سایت را بر اساس ان طراحی کرده تا کلیه نیاز های شما را پوشش دهد.

ایا در آینده اضافه کردن سایر خدمات وجود دارد ؟

البته همانطور که گفته شد وب سایت های ما کاملا با اصول و استاندارد های روز طراحی می شود و کاملا قابلیت آپدیت را دارد.