[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بهترین انتخاب برای علاقمندان به خرید ارزان می باشد. صداهایی که از هر طرف شما را جذب می کند، بوی غذاهای خیابانی که شما را میخکوب می کند، زیتونهای خوشرنگی که در سس غوطه ور شدند، لباسهای رنگارنگ در بوتیک ها و ساختمانهای جذاب و مراکز خرید کازابلانکا .. شما میتوانید ترکیبی از اینها را بسته بندی کنید و با خود به خانه ببرید.

پاپوش


دمپایی های مراکشی از جنس چرم، فوق العاده پر طرفدار هستند. خیلی سبک و نرم و عالی برای فصل تابستان هستند. این دمپایی ها در تمام رنگهای شاد قرمز، صورتی، سرخابی، آبی آسمانی به فروش می رسند. این پاپوش ها را در همه کفش فروش های، مغازه های لوکس و بازارهای خیابانی کازابلانکا پیدا خواهید کرد. قیمت ها با توجه به کیفیت متفاوت می باشد.
زیتون

بدون شک کازابلانکا، پایتخت مراکش، بهشتی برای علاقمندان به آشپزی با ترکیبات تازه می باشد. زیتون سیاه، سفید، سبز، قرمز ، زیتون پرورده، ترشی زیتون، روغن زیتون در مراکش حرف اول را می زند. جالب اینجاست که محصولات زیتونی در این شهر فوق العاده ارزان هستند. یک کلیو زیتون تنها 20 درهم می شود.ادویه

اگر طرفدار آشپزی باشید، ادویه در ابتدای لیست خرید شما قرار خواهد گرفت. ادویه جات کازابلانکا فوق العاده ارزان و در دسترس می باشد. ادویه جات بسته بندی شده در کشورهای اروپایی حتی یک درصد هم به پای عطر و طعم نعنا و دارچین مراکش نمی رسد! در این شهر ادویه را در روزنامه، فویل و یا کاغذ به شکل سنتی بسته بندی می کنند. در خیابانهای خرید کازابلانکا پرسه بزنید و از ادویه فروشی ها عکس بگیرید و عطر آن را استشمام کنید.روغن آرگان

شکوفه های آرگان رایحه ای معروف در مراکش دارند. میتوان از آن در حمام، آشپزخانه، و اتاق خواب استفاده کرد. این روغن آرگان و گل رز را تهیه کنید و برای خانم هایی با پوست حساس هدیه کنید. نمیتوان توصیف کرد تا چه حد میتواند استفاده از این روغن شفابخش باشد.

o