+ ارسال موضوع جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: معامله و خرید و سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

4497 معامله و خرید و سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال

سلام
    می خواهم در این تاپیک معامله روی ارزهای دیجیتالی تازه را اموزش و تجارب خودم رو در مورد ارزها و نحوه معامله و انواع شگرد و حیله های ان اموزش دهم
    من از سال 87 در کار ف ا رک س هستم و معامله برای من در این بازار بسیار سود اور بود چون اولا ساختار بازار ارزهای دیجیتالی بسیار ساده هست و دوما بازار فقط یک جهت دارد ان هم صعودی است
    برای همین همه می توانند با کمی اموزش در این بازار معامله کنند .
    اول از همه شما برای معامله و خرید ارزهای دیجیتالی چه برای معامله و چه برای سرمایه گذاری نیاز به حساب صرافی دارید . من در همه این صرافی ها تعدادی ارز خریدم و امتحان کردم مقدار تراکنش اینها در روز بیشتر از 100 میلیون دلار است و کسی به دو سه هزار دلار ما چشم نمی دوزد . البته صرافی های خیلی معتبر وجود دارد که انها همان اول کار حین ثبت نام می پرسند ساکن کجا هستید و کافیست ایرانی بودن خود را به انها نشان دهید . همان اول کار بن میشوید . ولی این صرافی ها مشکلی ندارند

اول صرافی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] این صرافی روزی بیشتر از 500 میلیون دلار معامله در ان ثبت می شود
    دوم صرافی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] این صرافی دیروز 400 میلیون دلار معامله در ان ثبت شده
    دوم صرافی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] هم صرافی خوبی هست که بیشتر ارزها را با بیشترین نوع تنوع دارد
    چهارم صرافی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] که دیروز 350 میلیون دلار در ان ثبت شده
    پنجم صرافی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] هست برای معامله گران لوریج 3 می دهد . یعنی برای هر یک دلار شما 3 دلار می دهد تا با ان بتوانید معامله کنید. در مورد این انتخاب با شما است

برای ثبت نام یک ایمیل معتبر به کار ببرید وپسورد های خود را یا بنویسید و یا در جایی ذخیریه کنید
    بعد ثبت نام سایت از شما چیزی نمی خواهد نیاز به ارسال مدرک و هویت نیست چون این از مزیت های ارزهای دیجیتالی رمز پایه هست که شما نا شناس می مانید . من الان در یک بروکر می خواهم برای ف ا رکس ثبت نام کنم حدود 23 روز است که مدام دارم مدرک محل سکونت و هویت و فیش و حساب بانکی و پاسپورت می فرستم که هنوز نتوانستم اکانت لعنتی را وریفای کنم یعنی قدر این صرافی ها را بدانید که نعمتی است فغان
    بعد از ثبت نام شما بر اساس پارامترهایی که هست مثل سرمایه خودتان و نوع ارزها و اینده انها صذافی مرد نظر را در نظر می گیرید که قیمت ارزانتری دارد انتخاب می کنید بیت کوین یا هر ارز را که میخ خواهید از بازار ایران می خرید و به انجا انتقال می دهید ( تقریبا همه صرافی ها یکی قیمت دارند ولی در ارزهای گران مثل بیت کوین بعضی 200 دلار ارزانتر هستند )

وقتی صرافی را انتخاب کردید و ارز را خواستید بخرید در بیشتر صرافی ها از شما خواهد خواست امنیت را بیشتر کنید برای همین در حین اینکه ارز مربوطه را از صرافی ایرانی می خرید باید امنیت اکانت را چند برابر کنید برای همین به قسمت تنظیمات اکانت بروید در قسمت امنیت 2FA و یا همان Two-Factory Authentication را فعال کنید این یک نرم افزار از گوگل پلی دانلود خواهد کرد که ( حتما از گوگل پلی دانلود کنید ) ان را نصب کنید و بعد اجرا سمت راست پایین نرم افزار گزینه بعلاوه را خواهید دید با زدن ان کد خوان دوربین فعال می شود و با ان کد صفحه مربوطه را وارد نرم افزار کنید .
    حال هر 30 ثانیه یک بار به صورت افلاین کدی تولید خواهد شد که با وارد کردن ان می توانید وارد اکانت شوید و یا از ان پول خارج کنید
    ( حتما عدد ان کد ساز را کپی و در جایی ذخیره کنید و از ان نگه داری کنید اگر هم خود کد را سایت نمی دهد از ان کد یک عکس با کیفیت بگیرید تا بعدا استفاده کنید چون گم شدن ان و پاک شدن برنامه از روی موبایل یعنی چشم گریان برای شما .)

برای ثبت نام یک ایمیل معتبر به کار ببرید وپسورد های خود را یا بنویسید و یا در جایی ذخیریه کنید
    بعد ثبت نام سایت از شما چیزی نمی خواهد نیاز به ارسال مدرک و هویت نیست چون این از مزیت های ارزهای دیجیتالی رمز پایه هست که شما نا شناس می مانید . من الان در یک بروکر می خواهم برای ف ا رکس ثبت نام کنم حدود 23 روز است که مدام دارم مدرک محل سکونت و هویت و فیش و حساب بانکی و پاسپورت می فرستم که هنوز نتوانستم اکانت لعنتی را وریفای کنم یعنی قدر این صرافی ها را بدانید که نعمتی است فغان
    بعد از ثبت نام شما بر اساس پارامترهایی که هست مثل سرمایه خودتان و نوع ارزها و اینده انها صذافی مرد نظر را در نظر می گیرید که قیمت ارزانتری دارد انتخاب می کنید بیت کوین یا هر ارز را که میخ خواهید از بازار ایران می خرید و به انجا انتقال می دهید ( تقریبا همه صرافی ها یکی قیمت دارند ولی در ارزهای گران مثل بیت کوین بعضی 200 دلار ارزانتر هستند )

وقتی صرافی را انتخاب کردید و ارز را خواستید بخرید در بیشتر صرافی ها از شما خواهد خواست امنیت را بیشتر کنید برای همین در حین اینکه ارز مربوطه را از صرافی ایرانی می خرید باید امنیت اکانت را چند برابر کنید برای همین به قسمت تنظیمات اکانت بروید در قسمت امنیت 2FA و یا همان Two-Factory Authentication را فعال کنید این یک نرم افزار از گوگل پلی دانلود خواهد کرد که ( حتما از گوگل پلی دانلود کنید ) ان را نصب کنید و بعد اجرا سمت راست پایین نرم افزار گزینه بعلاوه را خواهید دید با زدن ان کد خوان دوربین فعال می شود و با ان کد صفحه مربوطه را وارد نرم افزار کنید .
    حال هر 30 ثانیه یک بار به صورت افلاین کدی تولید خواهد شد که با وارد کردن ان می توانید وارد اکانت شوید و یا از ان پول خارج کنید

( حتما عدد ان کد ساز را کپی و در جایی ذخیره کنید و از ان نگه داری کنید اگر هم خود کد را سایت نمی دهد از ان کد یک عکس با کیفیت بگیرید تا بعدا استفاده کنید چون گم شدن ان و پاک شدن برنامه از روی موبایل یعنی چشم گریان برای شما .)
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : معامله و خرید و سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال

هزینه والت xrp حدود 20 تا از اون ارز هست برای همین صرافی ها از یک ولت مشترک استفاده می کنند و برای ولت تگ می دهند
    در حین واریز به ولت و تگ خودتون دقت کنید چون باید هر دورا وارد کنید مگر اینکه خود صرافی رسما بگه من تگ نمی خواهم
    حتما باید در صفحه وایز ریپل نوشته ها رو دقیق ترجمه کنید چون بعضی از صرافی ها اگر ریپل را ننویسید پول رو بهتون نمی دن
    برای همین دقت کنید و شرایط واریز رو کلمه به کلمه رو بخونید . من دیدم بعضی از صرافی های ایرانی برای خرید ریپل تگ ندارند چون انها یک حساب دارند و ان حساب را با تگ بین مشتری های خودشون تقسیم نکردن .ولی صرافی های خارجی همه تگ دارند
    تگ معمولا فقط عدد است و والت ترکیبی از عدد و حروف انگلیسی است .

قبل انتقال هم کمیسیون واریز و برداشت رو خوب بررسی کنید چون گاهی رقم وحشتناکی صرافی برای کمیسیون می گیرد .
    دلیل ان را می توان در پاییت امدن ارزش ان ارز یا زیاد بالا رفتن ان و یا نبود ان ارز در صرافی برای انتقال دانست . یعنی کمیسیون نوعی سیاست کنترل نظم صرافی است و باید به ان دقت کنید

خوبی صرافی های خارجی که دیدم این است که نیاز به ورفای کردن اکانت و دادن کارت ملی و پاسپورت و .... نیست ارز الکترونیکی اینجاش خوبه که شما رو مخفی نگاه می دارد و مثل دلار نیست که فریاد بزند این ایرانی هست سریع بنش کنید :)

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

بازار ارزهای دیجیتالی دیگر از ساختار سرمایه گذاری فاصله گرفته و ساختاری سفته بازارنه دارد یعنی اگر اهل معامله هستید می توانید از ان کسب سود کنید ولی اگر معامله گر نیستید کار برای شما سخت خواهد بود اگر می خواهید معامله کنید حتما باید اموزش ببینید . اول باید تکنیکال کلاسیک را بیاموزید بعد تکنیکال پیشرفته مثل هامونیک و الیوت و بعد از اینها نوبت به اموختن استراتژی می رسد مثال ایچیمیکو و یا پرایس اکشن و ... اموزش در اینترنت رخته و با یک جستجوی سشاده می توانید دها سایت را بیابید البته برای بورس کارها و ف ا ر ک س کارها یک سایت ارشیو داریم که می توانید از ان هم استفاده کنید فراچارت دات کام در کل علم این کار را اول باید کسب کنید بعد سراغ این کار بیاید دوما اگر اهل ریسک نیستید از همین الان بیخیال این کار شود ایا حاضرید با چتر نجات از هواپیما بپرید ؟ ایا حاضرید از روی پل بانجی جانپینگ کنید ؟ ایا حاضرید با خویشتن خویش رو در رو شوید ؟ جواب این سوالات می شود ریسک پذیری یا ریسک گریزی در باطن شما

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

بازار ارزهای دیجیتالی دیگر از ساختار سرمایه گذاری فاصله گرفته و ساختاری سفته بازارنه دارد
    یعنی اگر اهل معامله هستید می توانید از ان کسب سود کنید ولی اگر معامله گر نیستید کار برای شما سخت خواهد بود

اگر می خواهید معامله کنید حتما باید اموزش ببینید .
    اول باید تکنیکال کلاسیک را بیاموزید
    بعد تکنیکال پیشرفته مثل هامونیک و الیوت
    و بعد از اینها نوبت به اموختن استراتژی می رسد مثال ایچیمیکو و یا پرایس اکشن و ...
    البته اگر در تکنیکال کلاسیک خبره شوید نیازی به نوع پیشرفته ان کم است ولی یادگیری ان خالی از لطف نیست

اموزش در اینترنت رخته و با یک جستجوی سشاده می توانید دها سایت را بیابید
    البته برای بورس کارها و ف ا ر ک س کارها یک سایت ارشیو داریم که می توانید از ان هم استفاده کنید
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

در کل علم این کار را اول باید کسب کنید بعد سراغ این کار بیاید
    دوما اگر اهل ریسک نیستید از همین الان بیخیال این کار شود
    ایا حاضرید با چتر نجات از هواپیما بپرید ؟
    ایا حاضرید از روی پل بانجی جامپینگ کنید ؟
    ایا حاضرید با خویشتن خویش رو در رو شوید ؟
    جواب این سوالات می شود ریسک پذیری یا ریسک گریزی در باطن شما

+ ارسال موضوع جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)