باتومی شهری ساحلی در کرانه های دریای سیاه است که برای تفریح و گردش بسیار مناسب می باشد . این شهر از آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب برخوردار بوده و با زیر ساخت ها مناسب یکی از بهترین مقاصد گردشگری در کشور گرجستان و منطقه قفقاز می باشد . تفریحات ابی این شهر در میان گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] طرفداران زیادی دارد . در ادامه به معرفی 3 تا از محبوب ترین تفریجات آبی در باتومی گرجستان پرداخته شده است .

غواصی در باتومی
غواصی یکی از مهیج ترین تفریحات آبی در باتومی و دیگر شهرهای ساحلی است . برای تجربه این فعالیت تفریحی علاقه مندان می توانند به مراکز غواصی باتومی مراجعه نموده و بعد از کسب آموزش های لازم در عمق کم ، به زیر آب رفته و از دنیای رنگارنگ زیر دریای سیاه لذت ببرند . در مراکز غواصی امکانات لازم در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد شرکت کنندگان می توانند به مدت 1 تا 4 ساعت به غواصی بپردازند . Batumi Diving Center که از بهترین اماکن برای آموزش غواصی است در خیابان اندریا پیروودیولی شماره 28 واقع شده و در تابستان ها پذیرای گردشگران می باشد .
فلای بورد در باتومی
از دیگر برترین تفریحات ابی در باتومی می توان به فلای بورد اشاره نمود . این تفریح مهیج مخصوص تابستان ها بوده و در دیگر فصل ها در ساحل باتومی قابل انجام نیست . در این تفریح مهیج و جدید گردشگران بر روی سطحی ایستاده و با استفاده از شلنگ مرتبطی به واترکرافت و قایق هدایت می شوند و در هوا به حرکت در آمده و معلق خواهند بود .
جت اسکی در باتومی

با اینکه اغلب تفریحات آبی باتومی گران هستند اما ارزش یکبار تجربه کردن را دارند . جت اسکی یکی از تفریحات مهیج با قیمت مناسب است که گردشگران برای استفاده 15 دقیقه ای از آن باید تقریبا 70 لاری گرجستان پرداخت نمایند . تجربه جت اسکی و اسکوتر برقی به فصل تابستان محدود شده است .