[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
این روزها دیگر چیزی نیست که مردم نتوانند در موتور جستجوی گوگل پیدا کنند، رفتن به گوگل برای خرید یا کنجکاوی یا حتی یافتن دندانپزشکی!

امکانات [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]:
سیستم رزرو آنلاین نوبت دندانپزشک
سیستم ارتباط با پزشک
امکان ارسال پرسش و عکس دندانپزشکی
گرافیک انحصاری وب سایت
ارتباط آنلاین بیمار و اپراتور
همین امروز به فکر آماده کردن یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و واقعی دندانپزشکی باشید.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، کلینیک و مطب تخصص سورن مدیا است. ما به شما ساده ترین و جدیدترین راه را پیشنهاد می کنیم.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
این روزها که هر حرفه و پیشه ای برای معرفی کار و خدمات خود وجلب مشتریان و کارفرماهای بیشتر به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]رو آورده است ، جامعه پزشکی نیز وارد میدان شده است و پزشکان گوناگون اقدام به سفارش و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] جهت معرفی خود ، کلینیک خود و خدماتی که در کلینیک آنان انجام می گردد نموده اند .
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یک راهکار مفید برای پزشکانی است که خود را از سایر دندان پزشکان ماهرتر می دانند و تمایل دارند کاربران زیادی را با توانایی خود آشنا نمایند و علاوه بر بیماران سابق خود به عده جدیدی خدمات دندان پزشکی ارائه دهند .
برای آنکه وب سایت شما کارآمد باشد و بازدیدکننده برای مطالعه آن وقت صرف نماید ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] باید به شکلی حرفه ای طراحی گردد . باید کار با ان برای بازدید کننده ساده باشد و بازدید کنندگان به آسانی بتوانند به بخش های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند .
چه نکاتی در طراحی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اهمیت دارد ؟
۱) کلیه خدماتی که در این کلینیک دندان پزشکی انجام می شود .
۲) لیستی از هزینه های هر نوع درمان یا خدماتی که روی دندان ها و لثه ها صورت می گیرد . مانند ارتوندسی ، جراحی های لثه ، کشیدن دندان عقل و …
۳) آدرس کلینیک و شماره های تماس
۴) روزها و ساعت های حضور پزشک در مطب .
۵) امکان تعیین وقت قبلی یا تغییر آن از طریق وب سایت و بدون نیاز به تماس تلفنی .
۶) امکان ارسال اس ام اس همگانی از طریق سایت برای بیماران .
۷) رزومه ای از دندان پزشک و تیم دندان پزشکی ، مدارک تحصیلی و افتخارات آنان .
۸) تصاویری از سیستم استریل کردن لوازم پزشکی ( جهت اطمینان دادن به بیماران از پاکیزه و عاری از میکروب و ویروس های خطرناک بودن لوازم) و محیط مطب .
۹) مقالات و توضیحاتی جهت آشنایی ، در مورد انواع اعمال پزشکی فک و لثه و دندان . به عنوان مثال توضیحاتی در مورد ایمپلنت ، انواع ارتودنسی ها و …
در پایان به این مطلب توجه نمایید که تنها هنگامی وب سایت شما عملکرد مفید خواهد داشت که افراد زیادی از آن بازدید نمایند . برای رسیدن به این مقصود وب سایت شما باید در نتیجه موتورهای جستجو از رتبه خوبی برخوردار باشد . به همین منظور بهترین گزینه آن است که به منظور [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از متخصصین سئو کمک بگیرید .
همه خدماتی که در این کلینیک دندان پزشکی صورت می‌پذیرد.
فهرستی از تعرفه‌های هر گونه درمان یا خدماتی که روی دندان‌ها و لثه‌ها انجام می‌شود نظیر ارتوندسی، جراحی‌های لثه، کشیدن دندان عقل و …
نشانی دقیق کلینیک و شماره‌های تماس
ایام و ساعات حضور پزشک در مطب.
امکان تعیین وقت معاینه و رزرو جا بوسیله سایت و بدون نیاز به تماس تلفنی.
امکان فرستادن پیامک فراگیر بوسیله سایت برای بیماران.
سابقه‌ای از دندان پزشک و اکیپ دندان پزشکی، مدارک تحصیلی و امتیازات آن‌ها.
عکسهایی از نظام استریل کردن لوازم پزشکی (برای مطمئن شدن بیماران از تمیزی و عاری از میکروب و ویروس‌های خطرناک بودن لوازم) و فضای مطب.
مقاله‌ها و توضیحاتی برای معرفی، در باره انواع عمل‌های پزشکی فک و لثه و دندان. مانند شرحی درباره ایمپلنت، انواع ارتودنسی‌ها و …
و نکته بسیار مهم برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] این است که زمانی سایت دیده می‌شود که طراحی سایت سئو و بهینه سازی شود و در نتیجه‌های موتورهای جستجو رتبه خوبی راا داشته باشد این کار اهمیت سئو و بهینه سازی سایت را می‌رساند. در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از یک تیم سئو کار مشاوره بگیرید تا رتبه بهتری در نتیجه‌های جستجوی گوگل داشته باشید.
یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با در نظر گرفتن نیاز های شما و مشتریان مزایای بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. شما با صرف حداقل هزینه و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]حداکثر بازدید کننده را از مطب مجازی خواهید داشت.
منبع :
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]