اصطلاح بسیار مهمی در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] وجود که کی گویند این آپارتمان مبله کلید نخورده است که منظور این است که آن [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نوساز است و تابحال کسی در آن سکونت نداشته است که این نوع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مناسب تازه عروس داماد ها و افرادی است می خواهند برای دو سه روز در آن آپارتمان مبله سکونت داشته باشند.

از ویژگی های منحصر بفرد این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می توان به داشتن دو نوع سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اشاره کرد و همچنین از دیگر ویژگی های این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] این است که دارای تلویزیون 52 اینچ و نیز گیرنده دیچیتال است که در صورت نیاز مشتری و یا مسافران می توان ماهواره نیز روی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نصب کرد.نکته قابل توجه در مورد [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] این است که کلیه آپارتمان مبله هایی که ارائه می شوند دارای اینترنت وای فای هستند و همچنین آپارتمان مبله ها دارای پارکینگ هستند که برای مسافرین بسیار مناسب است.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]