[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در تیراژه تهران (مبله کامل) در بهترین ساختمان و شیک ترین منطقه ی پونک با تمامی امکانات رفاهی به صورت موقت یا کوتاه مدت /اجاره روزانه،ماهیانه،سالانه/برای مسافران عزیز ایرانی و خارجی آماده شده است این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بسیار شیک و نوساز بوده و از همه نظر کامل میباشد.

مشخصات این سوئیت:این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] دارای همه ی وسایل و امکانات رفاهی میباشد و کله وسایل اشپزخانه ،مبلمان،led، تخت خواب و امکانات پخت و پز غذا و چایی و قهوه نو برند برای پزیرایی از مهمانان عزیز ایرانی و خارجی فراهم شده است.

مشخصات ساختمان این سوئیت مبله:این سوئیت در یک ساختمان نوساز 5 طبقه ی تک واحدی در طبقه ی دوم قرار گرفته است و ساختمان دارای سرایداری و نگهبانی 24 ساعته برای امنیت شما عزیزا میباشد/ساختمان این سوئیت مبله دارای پارکینگ ،انباری،آسانسور حمل نفرآسانسور حمل بار و درب رموت برای پارکینگ،سیستم سرمایشی اسپلیت و گرمایشی پکیج و حرارت از کف میباشد/نمای این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بسیار زیبا و نورپردازی شده است و از سنگ و آجر انگلیسی ساخته شده است/ساختمان این سوئیت مبله دارای سیستم هشتار دود ،گاز و اطفاء حریق میباشد،کل نور پردازی و لامپ های راه رو ها و پارکینگ این سوییت مبله دارای سنسور میباشد/این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بسیار شیک و ارزان ودارای سرویس فرنگی و ایرانی میباشد.

محله و اماکن مهم این سوئیت مبله:ای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] روبروی متجمع تیراژ در اتوبان اشرفی اصفهانی واقع شده است/راه های ارتباطی این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] عبارت است از اتوبان اشرفی اصفهانی،اتوبان همت،اتوبان حکیم،اتوبان ستاری و این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در هیچ یک از طرح های طرافیک شهرداری قرار نگرفته است.

برای رزرو این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] -[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]