اجاره خانه مبله یک خوابه در نواب خیابان رودکی مابین کمیل و مرتضوی واقع شده، نزدیک به بازار و مترو و با قیمت مناسب.
قبل از
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نواب - رودکی یک خواب توضیحات زیر خدمتتان ارائه می شود:

این منطقه که یکی از مناطق شهری تهران است در مرکز شهر تهران قرار دارد و بالطبع به بازار نزدیک است و برای خرید مکان مناسبی میباشد.

از مهم‌ترین خیابان‌های این منطقه خیابان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] رودکی (سلسبیل) و خیابان جمهوری است.خیابان رودکی که موازی با نواب میباشد از نظر سروصدا و شلوغی کمتر تحت تاثیر است پس برای اقامت مناسبتر میباشد.

نکته حائز اهمیت دیگر نزدیکی مترو به این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میباشد که در ابتدای بزرگراه شهید نواب صفوی تهران و در تقاطع خیابان آذربایجان واقع شده‌است. این ایستگاه در خطوط دو و هفت متروی تهران قرار دارد.

تصویر زیر موقعیت واحد مبله مربوطه را در شهر تهران نشان میدهد.
  • اجاره [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یک خواب در نواب - رودکی به طور یقین خاطرات خوشی را برای شما به همراه خواهد داشت.
  • اجاره[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در تهران | اجاره [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در تهران


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]