13 روش بامزه و ارزان برای برگزاری جشن تولد کودکتانآیا تابحال به این فکر کرده اید که چگونه می توان با صرف کمترین هزینه و یا حتی بدون صرف هیچ هزینه ای یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] خاطره انگیز برای کودک خود برگزار کنید؟
برگزاری [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به یادماندنی و باشکوه برای کودکتان، حتما مستلزم هزینه های زیاد نیست؛ شما می توانید تنها با کمی خلاقیت یک جشن [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با تم تولد مورد علاقه کودکتان برگزار کنید.
ما در اینجا [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را به شما معرفی می کنیم تا با هزینه ی کم یا حتی بصورت کاملا رایگان یک[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به یادماندنی برای کودک خود داشته باشید، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] که هم کودکتان از آن لذت ببرد و هم خاص و متفاوت باشد.
پس با ما همراه باشید :
1. روز را با آماده کردن یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آغاز کنید؛
اگر امکانش است کمی زودتر بیدار شوید و صبحانه موردعلاقه کودکتان را آماده کنید و یا اگر کودکتان علاقه مند است از او برای آماده کردن صبحانه کمک بگیرید.
همچنین می توانید برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از شمع و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] رنگی استفاده کنید.
طرز تهیه انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]مشاهده نمایید.
2. زمانی را که در مدرسه و یا مهدکودک سپری می کند؛ اتاقش را با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یا [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] پر کنید
می توانید از نوارها، پرچم ها یا [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] هم برای تزیین اتاق کودک و راهروی منتهی به اتاقش هم استفاده کنید.
انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مشاهده نمایید.
3. صبح خیلی زود، زمانی که کودکتان هنوز خواب است، تعدادی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و رنگی را به یک اندازه باد کنید و کف اتاق یا آشپزخانه را با آنها تزیین نمایید.
این می تواند یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بامزه برای کودکتان باشد و حسابی غافلگیرش کند.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را کلیک کنید و انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را مشاهده نمایید.
4. عبارت "تولدت مبارک" را با کرم اصلاح، ماژیک و یا هر وسیله دیگری بر روی آینه اتاق خواب یا پنجره اتاقش بنویسید.
5. یک یادداشت یا کارت تولدت مبارک سورپرایز کننده در ظرف ناهار کودک، کوله پشتی اش و یا جیب کتش قرار دهید و به او بگویید که چقدر دوستش دارید.
6. کارهایی را که از قبل برای امروز برنامه ریزی کرده بودید را اعلام کنید؛
مثل یک مسافرت و یا هر کاری که آنها مایل بودند یک روزی انجامش بدهند، حتی اگر شما می خواستید درهر صورت آن کار را برایشان انجام دهید ولی باز هم بگویید که این یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اوست.
این یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودکتان است.
7. اگر چیزی در فکرش وجود داشته که هنوز موقعیت انجامش برای او فراهم نشده مثل: داشتن یک حیوان خانگی و یا اضافه کردن پول تو جیبیش، این کار را برایش انجام دهید و آشکارا به او بگویید که برای انجام این کار چقدر زمان گذاشته اید؛
مثلا ما به پسرمان گفتیم که وقتی او خواب بود برای فراهم کردن چیزی که او می خواست یک ساعت زمان گذاشته ایم تا بتوانیم این کار را برایش انجام دهیم چون خواسته ها و تمایلاتش برای ما اهمیت زیادی دارد.
8. آلبوم مخصوص [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودک بسازید:
چند تا عکس زیبا، خنده دار، بامزه و خانوادگی در این روز بزرگ با کودکتان بیندازید و آنها را در آلبوم دیجیتال و یا کاغذی نگه دارید تا همیشه در دسترس باشد. این کار را هرسال انجام دهید و آلبوم مخصوص [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودکتان را بسازید.
9. در زمان دقیق [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودکتان، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را برگزار نمایید.
همانطور که اگر سال تحویل در نیمه شب باشد بیدار می شوید، تبریک می گویید و شیرینی تعارف می کنید برای کودکتان هم این کار را انجام دهید.
و خاطره ی روزی که متولد شدند را برایشان تعریف کنید: عکسهای لحظه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و سالهای بعدش را مرور کنید، کارتهای تبریکی را که هنوز نگه داشته اید دوباره بخوانید، شروع به تعریف خاطرات خنده دار کنید: (مثلا چطور بابا کلیدهای خودش را در زمان برف و بوران در ماشین جا گذاشت)، و کم کم تعریف خود را به نقطه عطف زندگیش بکشانید و با هیجان اولین روز مدرسه رفتنش یا هر موقعیت خاص دیگری را تشریح کنید و احساسات خود را برایش بیان کنید. اجازه دهید احساسات شما را درک کند و بداند که چقدر برای شما ارزشمند است.
10. هر سال یک نامه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برایش بنویسید:
برایش بنویسید که چگونه شاهد بزرگ شدن و تغییر کردنش بودید، و اینکه چرا او اینقدر خاص و دوست داشتنی است، اگر کودکتان برای درک و حفظ این نامه ها به اندازه کافی بزرگ نشده است، آنها را نگه دارید تا بعدها به دستش برسانید. هیچ چیز برای یک کودک مهم تر از دوست داشته شدن نیست، شما اگر به کودکتان تحت هر شرایطی حس دوست داشتنی بودن را بدهید در افزایش اعتماد به نفس او در آینده نقش موثری را ایفا کرده اید.
این می تواند بهترین [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای کودکتان باشد.
11. هر سال به مناسبت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودکتان کتاب هایی را که نمی خواند و اسباب بازی هایی را که از آنها استفاده نمی کند را به خیریه ببخشید.
اجازه دهید کودکتان اموال و متعلقات خود را به آسانی ببخشد، به او بگویید با این کار هم لذت داشتن کتاب ها و اسباب بازی را به کودکان دیگر می بخشی و هم جا را برای ورود [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] باز می کنی. با این کار حس ارزشمند بودن، بخشش و موثر بودن در جامعه را به کودکان خود می بخشید.
شما همچنین به او می فهمانید که بزرگ شده و حس مسئولیت پذیری در قبال خانواده و جامعه را در وی افزایش می دهید.
12. اگر کودکتان به شخصیت کارتونی خاصی علاقمند است، شما می توانید از انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]رایگان این شخصیت کارتونی استفاده نمایید.
جهت مشاهده و دانلود انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]را کلیک کنید.
13. در این روز اجازه انتخاب به کودکتان بدهید:
بگذارید [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به سلیقه او انتخاب شود و یا هر کار دیگری که دوست داشته در زمان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] انجام دهد، را انجام دهد. (مثلا می تواند بیشتر بیدار بماند )