در واقع، انجمن
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
آمریکا توصیه می کند که یک
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
در سن ۷ سالگی کودک شما را معاینه کند. در این سن تعداد کافی از دندنهای دائمی رویش یافته اند تا
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]بتواند روابط در حال تکامل بین دندانها و فکین را بررسی نموده و اطمینان حاصل کند که آنگونه که باید تکامل دندانی فکی پیش می رود.


کودک شما ممکن است در این مقطع به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نیاز داشته باشد یا نداشته باشد. این امر با معاینه روشن می شود. در واقع شما صرفنظر از نتیجه معاینه آرامش خاطری بدست می آورید که ارزیابی زودهنگام و درمان مقتضی در صورت لزوم به یک عمر لبخند زیبا برای کودکتان منجر می شود.دوره انتقال از دندانهای شیری به دندانهای دائمی بسیار حائز اهمیت است. محل قرارگیری دندانهای شیری مهم است. زمان افتادن دندانهای شیری مهم است. در اصل دندانهای شیری زیربنای دندانهای دائمی و موقعیت صحیح قرارگیری آنها را تشکیل می دهند. بنابراین ضروری است که یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] دهان کودک شما را در حالیکه هنوز دندانهای شیری دارد معاینه کند. دندانهای فرزند شما ممکن است مرتب به نظر برسند ولی امکان وجود مشکلات پنهان وجود دارد.

برخی از رفتارهای کودک شما ممکن است نشانه ای از نیاز به معاینه نزد [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] باشد. در صورت مشاهده موارد ذیل با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] خود مشاوره کنید تا در صورت لزوم شما را به یکی از همکاران[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] خود ارجاع دهد.
 • افتادن زود یا دیر دندانهای شیری
 • مشکل گاز گرفتن یا جویدن
 • تنفس از راه دهان
 • مکیدن انگشت شست
 • دندانهای نامرتب، بیرون زده یا خارج از قوس
 • انحراف فک یا صدای فک موقع باز و بستن دهان
 • مشکل صحبت کردن
 • گازگرفتن گونه یا تماس دندانهای جلویی پایین با سقف دهان
 • مشاهده فاصله بین قوس دندانی بالا و پایین حین بستن دهان
 • عدم تعادل صورتی
 • دندان قروچه
 • داشتن فک هایی که جلوتر یا عقب تر از حالت نرمال باشند


اگر ۷ سالگی برای شما سن خیلی کمی به نظر می رسد به خاطر داشته باشید که حتی اگر کودک شما معاینه زودهنگام شود الزاما” به مفهوم نیاز به گذاشتن دستگاههای ارتودنسی در همان زمان نیست. اگر مشکلی در این سن تشخیص داده شود معمولا” [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودک شما را تحت بررسی دوره ای قرار می دهد تا دندانهای دائمی رویش کافی یافته و فک و صورت به حد قابل قبولی از رشد برسند.
هر فردی بازه زمانی ایده آل خود را برای شروع درمان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] جهت رسیدن به بهترین نتیجه ممکن دارد. ما بر اساس تجربه بالینی زمان مناسب را تعیین می کنیم. با آوردن زودهنگام کودک خود به جای مراجعه دیرتر این آرامش خاطر را خواهید داشت که یک متخصص امر وجود دارد که نیازهای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آینده دختر یا پسر شما را تحت نظر دارد.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]