پولدار شدن از طریق تبلیغات تلگرامی
بروزرسانی تلگرام و امکانات جدید آن در کانال ها و گروه ها سبب شده است تا این نرم افزار به محلی برای کسب درآمد تبدیل شود. با ما در مقاله پولدار شدن از طریق [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] همراه باشید .
طراحی استیکر با کمترین هزینه
ساده ترین روش کسب درآمد از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، طراحی و ساخت استیکرهای متنوع است ، به تازگی در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با عنوان « طراحی استیکر با کمترین هزینه » منتشر شده است.
طراحان استیکر با هزینه بسیار پایین بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان این کار را انجام می‌دهند ، البته این افراد از طریق برخی ربات ها به سرعت و بدون صرف هزینه استیکرهی متفاوتی را ساخته و می فروشند.
برای این کار کافی است عکس مورد نظر و متن مرتبط را برای این ربات بفرستید تا استیکر مخصوص شما را بسازد.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]!
روش دیگر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، ساخت و طراحی ربات است.
کاری به مراتب سخت‌‌تر که البته پر هزینه هم است ، بیشتر مشتریان و سفارش‌دهندگان این ربات‌ها کسانی هستند که خود سایت یا تولید محتوا دارند و به دنبال رباتی برای انتقال و تبلیغ محتوای تولیدی خود هستند.
برنامه‌نویسان توانایی ساخت ربات‌هایی را دارند که اخبار را از یک یا چند سایت دریافت می‌کند و در یک محل نمایش می‌دهد؛
بر اساس گفته یک برنامه نویس ، درآمد ناشی از طراحی ربات از ۵۰۰ هزار تومان تا چهار میلیون تومان می‌تواند متغیر باشد.
این طیف قیمت ، با توجه به کارکرد و کیفیت ربات‌ها در نظر گرفته می‌شود :
اینکه یک یا چند سایت خبری را پوشش دهد ، امکان جست‌وجو داشته باشد و امکان گرفتن پیام از طرف مخاطب را داشته باشد یا نه.
اینها مواردی است که باعث می‌شود قیمت این ربات‌ها تغییر کند؛ ولی مطمئنا کاری نیست که هر کسی به آسانی از طریق جستجو در اینترنت آن را یاد بگیرید.
گروه بزنید ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کنید ، پول دربیاورید
علاوه بر طراحی ربات‌ها ، از طریق دیگری هم می‌توان در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کسب درآمد کرد.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، روش جدیدی از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] هستند. طراحی این ربات‌ها از یک طرف و استفاده از آن‌ها برای تبلیغات از طرف دیگر، درآمدزا هستند.
قضیه از این قرار است که بازاریاب‌ها این ربات‌ها را طراحی می‌کنند و از مشتری‌های خود سفارش می‌گیرند و به وسیله ربات‌ها تبلیغات را در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آغاز می‌کنند ، این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] افرادی را هم برای تبلیغات خود به کار می‌گیرند و به ازای ایجاد هر گروه و میزان تبلیغات مبلغی را برای او در نظر می‌گیرند.
کلاس های تلگرامی!
عده‌ای از آموزشگاه‌ها هم به این فکر افتاده‌اند که کلاس‌های حضوری خود را به کلاس‌های مجازی تبدیل کنند و از این راه پول دربیاورند.
دوره اول کلاس‌های مجازی این آموزشگاه‌ها به طور رایگان برگزار می‌شود و از دوره‌های بعد، فرد برای شرکت در کلاس‌ها باید هزینه پرداخت کند ، برگزاری کلاس های آموزش زبان و یا حتی آموزش نرم افزارهای تخصصی معماری و … بصورت مجازی رو به گسترش است.