تا به حال فکر کرده‌اید که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]حرفه‌ای چه کار می‌کنند که باعث محبوبیت آن‌ها می‌شود؟ شاید باعث تعجب باشد که مسائلی مانند تجهیزات، محل، رسانه‌های اجتماعی یا اقدامات پس از عکس‌برداری، تاثیر کمی در این امر مهم دارند. چیزی که باعث موفقیت آن‌ها می‌شود بسیار مهم‌تر از این چیزهاست و متاسفانه مورد توجه قرار می‌گیرد. هر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]موفقی به شما خواهد گفت که پرتکرارترین سوالی که از او پرسیده شده این است که از چه لنزی استفاده می‌کند. اما اگر از آن‌ها بپرسیم که " اگر بتوانید یک چیز را که باعث موفقیت شما شده است نام ببرید، آن چیست؟"، پاسخ آن‌ها چه خواهد بود؟

در اینجا پاسخ ۵ [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به این سوال را بیان می‌کنیم که به طرز جالبی حول محور دو موضوع است: اول این که آن‌ها به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]به چشم روشی برای ثبت یک داستان نگاه می‌کنند و دوم این که این کار را با برقراری ارتباط صحیح با سوژه‌هایشان یعنی کودکان انجام می‌دهند.فکر می‌کنم چیزی که باعث موفقیت من در کارم شده، حالات شگفت‌انگیز و پر از احساساتی است که آن‌ها را ثبت می‌کنم. این کار به آن سختی که به نظر می‌رسد نیست. صبر کردن یک فضیلت است، حتی در یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، کمی زمان صرف کنیدتا سوژه خود را بشناسید با آن‌ها هم صحبت شوید، خود را علاقمند نشان دهید، سوال بپرسید و با آن‌ها شوخی کنید. همان لحظه‌ی اولی که آن‌هارا می‌بینید، دوربین را به طرف آن‌ها نگیرید. اتفاقات خوب برای کسانی رخ می‌دهد که صبر می‌کنند. به پدر و مادر آن‌ها بگویید تا بیرون منتظر بمانند، دور کردن پدر و مادر از کودک مهم است و به او اجازه می‌دهد آرام باشد و با شما طبیعی‌تر برخورد کند. می‌توانید از این حقه استفاده کنید به آن‌ها بگویید چشمان خود را ببندند، سپس دوربین ناگهان از صحنه محو می‌شود و هر نگرانی و فشاری که می‌توانست ایجاد کند از بین می‌رود. به آن‌ها بگویید آرام باشند و به چیزی که به آن‌ها را شاد می‌کند، فکر کنند. بگویید به شماره‌ی سه چشمانشان را باز کنند و به شما نگاه کنند. در این لحظه شما عکس بگیرید. اگر کمی خوش‌شانس باشید، یک حالت با نشاط و واقعی و یک عکس زیبا را ثبت می‌کنید.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] -