همه ما دوست داریم که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یک کیک خاص و منحصربفرد باشد.
درواقع، اغلب ترجیح می دهیم که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودکانمان متناسب با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و یا یکی از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] او باشد.
اما اگر کودکتان از آن دسته از کودکانی باشد که به تخم مرغ آلرژی و یا به بوی تخم مرغ حساسیت داشته باشند، چه کار می کنید؟
قطعا، آنها دیگر نمی توانند کیک هایی که در شیرینی پزی ها آماده می شوند را بخورند و از[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]خودشان آنطور که باید لذت ببرند؛ و این یک معضل برای پدران و مادران این دسته از کودکان است.
اما نگران نباشید؛ ما در این مقاله، دستور پخت یک کیک بدون تخم مرغ را با شما درمیان می گذاریم. حتما این متن را تا آخر بخوانید و یک جشن سورپرایز تولد برای کوچولوتون برگزار کنید.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] هم مناسب کودکان و هم مناسب برای آن دسته از افرادیست که به بوی ضحم تخم مرغ حساس هستند.
فرقی نمی کند که چه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودکتان انتخاب کرده اید و یا حتی فرقی نمی کند که قصد دارید یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]خانوادگی کوچک وصمیمی برگزار کنید و یا یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بزرگ با مهمانان زیاد؛ [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، جشن تولد کودکتان را به یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تبدیل خواهد کرد.
و اگر هم کودکتان خیلی دوست داشته باشد که طرح [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، حتما تصویر یکی از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] باشد؛ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از شمع های شخصیتی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و یا عروسک های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای تزیین کیک استفاده کنید.
با این کار هم یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] خوشمزه متناسب با ذائقه و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] خود تهیه کرده اید و هم رویای او را برای برگزاری جشن تولدش با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مورد علاقه اش را برآورده ساخته اید.