یکی از کشور هایی که ایرانی ها در تور خارجی انتخاب می کنند تور بلغارستان است، چرا که با ترکیه هم مرز می باشد. برای بازدید از اولین کشور سازنده ساعت می توانید از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. برای آشنایی با فرهنگ و جاذبه های تور بلغارستان چند خطی درباره جذابیت ها و اماکن زیبایی که در تور بلغارستان می توانید از آنها دیدن کنید و سفر لذت بخش تر و خاطره انگیزتری را رقم بزنید، معرفی می کنیم.
آداب و رسوم بلغاری ها


یکی از کشورهای سرسبز که به خاطر داشتن طبیعت بسیار زیبا و رشته کوهای بلند در فصل زمستان مورد استقبال گردشگران تورهای اروپایی قرار می گیرد. ماده اولیه همه عطرهای ناب دنیا یعنی روغن گل سرخ در بلغارستان تولید می شود. فرهنگ مردم این کشور ترکیبی از ترکی، عثمانی و اروپایی می باشد و از غذاهای معروفش می توانیم سالاد بلغاری را نام ببریم.
دماغه کالی اکرا


یکی از جاذبه هایی که در تور بلغارستان مورد بازدید قرار می گیرد، دماغه کالی اکرا می باشد. این منطقه که نمادی از دوران قرون وسطی است و به خاطر ساحل سنگی بی نظیر مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. وجود کلیسای سنت نیکولای و بنای دختر چهل ساله یادگاری هایی از دوران مسیحیت می باشد.

سواحل بلغارستان


یکی از محبوب ترین سواحل بلغارستان که در تورها مورد بازدید قرار می گیرد سواحل آفتابی است که به خاطر تابش زیاد نور خورشید این نام را گرفته و در استان بورگاس قرار دارد و در این ساحل امکانات مناسب برای ورزش های آبی و بهره بردن از طبیعت زیبای این منطقه در نظر گرفته شده است. بعد از ساحل آفتابی دومین سواحل بزرگ بلغارستان سواحل شن های طلایی هستند که به خاطر وجود شن های طلایی که زیر نور افتاب می درخشد این نام را گرفته است. یکی از زیباترین سواحل قاره اروپا به حساب می آید شهرت این منطقه به خاطر چشمه های آب گرمی است که خاصیت درمانی دارد.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،

اگر در بلغارستان به دنبال سواحل خانوادگی هستید، سواحل آلبنا را انتخاب کنید چرا که سرگرمی هایی برای همه سنین شامل مسیر های پیاده رویی، زمین گلف، پارک های بازی، محیطی آرام و امن برای شنا می باشد. از سواحل صخره ای که مورد بازدید قرار می گیرد سواحل آهتوپول می باشد که برای گردشگرانی که به دنبال ماهیگیری و قایق رانی هستند سرشار از هیجان و لذت می باشد. آهتوپول فاصله چندانی با مرز ترکیه ندارد و فضایی آرام و منظره ای چشم نواز دارد.