[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

معمولا هنگامی که کودک اولین دندان خود را در می آورد خانواده ها جشن کوچکی برگزار می کنند، غذایی سنتی به نام آش دندونی می پزند. هر چند که کودک در این زمان بسیار بی قرار است اما خاطره ساختن از این دوران خالی از لطف نیست.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از لبخند کودک در حالی که جوانه های اولین دندان ها پیداست بسیار دوست داشتنی خواهد بود.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در این زمان ممکن است به علت بی حوصلگی، بی قراری و تب کودکان بسیار مشکل باشد. بسیاری از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ها تم ها، کیک ها و ایده های زیبایی برای عکاسی کودک در این زمان آماده کرده اند. پس بهتر است از یک عکاس کودک حرفه ای کمک بگیرید و تمام تلاش خود را برای خنداندن کودک و به تصویر کشیدن اولین جوانه های دندان کودک بکار بگیرید.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]