فاکتورهای موثر بر قیمت ارتودنسیهزینه ارتودنسی بسته به ماهیت مشکل و مدت زمان لازم جهت درمان متغیر می باشد. از عوامل تاثیرگذار دیگر بر قیمت درمان، نیاز یا عدم نیاز به کشیدن دندان برای ارتودنسی، نیاز یا عدم نیاز به عمل [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و استفاده از سیستم های خاص ارتودنسی ([برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و ...) می باشد. از اینرو امکان عنوان تعرفه درمان ارتودنسی به صٍرف ارسال مدارک شما در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میسر نیست. با این وجود در ملاقات های اولیه بر اساس معاینه بالینی و رادیوگرافیک تعیین می گردد. ویزیت جلسه نخست مطب ما رایگان نیست و هزینه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] جدای از مبلغ درمان اصلی لحاظ می گردد.
بدیهی است هزینه درمان در مطب خصوصی نسبت به درمانگاه بالاتر است. کمترین دلیل برای این امر امکان صرف وقت بیشتر از سوی[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در مطب با توجه به ازدحام کمتر مراجعین می باشد.

برای بیمارانی که نیاز به درمان ارتودنسی چند مرحله ای دارند در صورت شروع درمان نزد ما به میزان ۱۰ ٪ برای مراحل بعدی تخفیف قائل می شویم.صرفه جویی در هزینه ارتودنسیاز نکات مهم و آسان در کاهش هزینه درمان ارتودنسی و ارتقاء کیفیت نتیجه درمان، تحت نظر داشتن کودک از سن ۷ سالگی با اولین معاینه ارتودنسی است. بسیاری از مشکلات و ناهنجاری های دندانی فکی در سنین پایین قابل ارزیابی بوده و می توان در صورت صلاحدید[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]ضمن بهبود سریعتر مشکل در هزینه درمان نیز صرفه جویی نمود.