سلام.یک ایده مناسب برای دوستان برنامه نویس.وبلاگ نویس و... دارم.
اگه دوست دارین که فایل هایی رو که درست میکنید به فروش برسونید.میتونید از وبسایتی به اسم فورکیا استفاده کنید.لازم به گفتنه که قصد تبلیغ اصلا ندارم.اما فورکیا چیه.با ثبت نام در این سایت شما میتوانید هم یک وبسایت داشته باشید و هم یک فروشگاه در کنارش.طریقه کارش اینطوری شما فایلتونو میسازید و در قسمت پنل فورکیا براش یک دسته ایجاد میکنید.مثلا دسته فنی و مهندسی.بعد برای فایلتون توضیح مختصر.عنوان و قیمت و تخفیف و.. میزارید.و در آخر فایل رو زیپ کرده و آپلود میکنید.میتونین برای فایل پورسانت هم بزارید.این قسمت پورسانت که برای بازار یابی قسمت جالبیه .بخصوص برای بچه های ورد پرس.برای اطلاعات بیشتر فورکیا رو سرچ کنید.و در همون صفحه اصلی آموزش هاشو که راحته رو کامل بخونید.فقط یادتون نره که باید کارت بانکی.شماره حساب و شبا داشته باشین.مابقی اطلاعات رو دیگه خودتون کم کم با کارکردن باهاش متوجه میشید.وبسایت کاملا فارسیه و راحته. فقط برای درست کردن وبسایت باید دامنه تهیه کنید.برای اینم یک سرچ بزنید حله.مابقیشو میسپارم به خودتون.راستی اگه دوست داشتین ببینی سایت و درگاه فروشتون چه شکلی میشه ادرس زیر رو در مرور گر سرچ کنید.یا روش کلیک کنید.ادرس وبسایت منه و برای فروش مقاله.تحقیق و جزوات درسیه.یک ماهی میشه دارم روش کار میکنم.امیدوارم مفید باشه.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]