[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]از سری یخچال های تک بوده که به اصطلاح به این نوع از یخچال ها مینی بار گفته می شود که با کمک آن می توانید بسیاری از نوشیدنی ها و مواد خوراکی را در دمای خنک نگهداری کنید. در داخل این یخچال یک عدد کشوی مخصوص نگهداری میوه و سبزی و محفظه ی سرد خانه مجزا با درب شفاف در نظر گرفته شده است.طبقات به کار رفته برای قفسه بندی این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از جنس شیشه ی مقاوم بوده که قابلیت جابجایی در کابین را دارند. درب این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با قابلیت تغییر در جهت باز شدنش از سمت راست و چپ این امکان را می دهد تا در فضاهای کوچک نیز بتوان براحتی آن را جای داد. امکان تنظیم دمای این مینی یخچال به صورت مکانیکی امکان پذیر می باشد .اکنون با خرید یخچال تک دوو از تخفیف ویژه فروشگاه ما برخوردار شوید. انتخاب سنتر یک فروشگاه اینترنتی است و امکان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را با ضمانت نامه معتبر شرکتی از سراسر کشور برای مشتریان گرامی خود به ارمغان آورده. با خرید از انتخاب سنتر و مشاهده [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ها شگفت زده خواهید شد. لذت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را با ما تجربه کنید …
برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مانند [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] باید به نکات زیادی توجه داشته باشید تا خرید رضایت بخشی را انجام دهید. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در فروشگاه ما با سایر فروشگاه های دیگر رقابت می کند. برای مشاهده کیفیت و کارایی محصولات ما از نزدیک و خرید حضوری محصولات لطفا به آدرس فروشگاه مراجعه فرمائید. هدف مجموعه تجارت الکترونیک انتخاب سنتر جلب رضایت مشتریان گرامی و فراهم آوردن زمینه ای مطمئن برای خرید آسان و سریع است .
همان طور که می دانید میزان ظرفیت داخلی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] براساس واحد لیتر تعیین و اندازه خارجی آن براساس واحد فوت محاسبه می شود. این مدل یخچال تک یا همان مینی یخچال برای محیط کار و یا افراد مجرد که تنها زندگی می کنند انتخاب خوبی است و به درستی نیاز آنها را برطرف خواهد کرد .
امکان دارد بخاطر فضا و طراحی آشپزخانه مجبور به انتخاب ابعاد خاصی از یخچال بشوید، اما اگر می توانید بدون محدودیت تصمیم بگیرید و صرفا به دنبال علاقه شخصی خودتان هستید به این نکته توجه کنید که هرچه ظرفیت یخچال بالاتر می رود علاوه بر افزایش قیمت شما باید مبلغ بیشتری برای نگهداری و هزینه برق مصرفی آن پرداخت کنید. درمقابل اگر یخچال کوچک تری نیز بخرید از طریق دیگری ضرر خواهید کرد.
پس اقتصادی ترین کار با توجه به عادات خوراکی و خرید مواد غذایی شما این است که متناسب با تعداد و نیاز خانواده یخچال مورد نظرتان را انتخاب کنید.