اگر شما یکی از مشتریان اجاره خودرو هستید و میخواهید از شرکت مورد نظر خود خدمات دریافت کنید بهتر است از هزینه اجاره ماشین آگاه باشید و با مواردی که بر روی هزینه ها تاثیر گذار هستند آشنا شوید. در این مقاله به بیان موارد موثر بر روی هزینه اجاره خودرو می پردازیم.

– مسافت
مسافت یکی از فاکتورهای اولیه در اجاره خودرو است. به طور قطع نرخ اجاره در مسافت های مختلف متفاوت است. هرچه مسافت طولانی تر باشد ماشین سوخت بیشتری مصرف می‌کند و طبیعتا این موضوع بر هزینه دریافتی از سوی مشتری به طور مستقیم تاثیر گذار است.

– راننده
در برخی مواقع مشتری درخواست راننده می‌کند. به طور مثال در مواردی مانند عروسی معمولا به دلیل شرایط خاصی که وجود دارد مشتری درخواست ماشین را به همراه راننده می‌دهد. در چنین مواقعی به غیر از هزینه ماشین دستمزد راننده نیز می‌بایست در نظر گرفته شود. بنابراین قیمت تمام شده برای مشتری گران تر است. در مواردی که راننده برای ماشین تعیین می‌شود می‌بایست از قبل آدرس مکان مورد نظر به طور کامل و دقیق به راننده اعلام شود و هزینه بعد از برآورد به مشتری اعلام شود.

– نوع ماشین
به طور یقین نوع ماشین یکی از عوامل بسیار تعیین کننده و موثر در قیمت اجاره خودرو است. هر ماشینی قیمت مخصوص به خود را دارد و این قیمت به هزینه تمام شده برای شرکت ارائه دهنده سرویس مرتبط است. مسلما قیمت تمام ماشین ها یکسان نیست. بنابراین مشتری با توجه به مدل، رنگ و امکانات خودرو می‌بایست هزینه پرداخت کند.

– مدت زمان
مدت زمانی که ماشین در اختیار مشتری است یکی از عوامل تعیین کننده قیمت اجاره است. هرچه تعداد روزهایی که ماشین در اختیار مشتری است بیشتر باشد مسلما هزینه بیشتری از مشتری دریافت می‌گردد. بنابراین بهتر است که قبل از عقد قرارداد مدت زمان اجاره به طور روشن مشخص شود.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]-http://carrentalsparsi.com