[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] – 7 نکته برای گرفتن بهترین عکس بارداری
مقاله از:Natalie Norton
در این مقاله آموزشی ناتالی نورتون 7 نکته فوق العاده برای عکاسی بارداری به اشتراک می گذارد.

وقتی که برای اولین بار کار مربوط به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را شروع کردم،تعهدی دادم. تعهدی که در آن قول داده بودم تمام فراز و نشیب ها را تحمل کنم.من به خودم قول داده بودم که هرگز از "آن عکس بارداری ها" نگیرم ،می دانید راجع به کدام عکس ها صحبت می کنم.همان عکس هایی که دستان پدر با محبت دور شکم مادر پیچیده شده و شکل قلب ایجاد کرده...خنده داره...ببخشید...رمانتیکه. این گونه عکس ها به هیچ وجه ، هیچ گونه اشکالی ندارند.بله،خشمتان را فروبکشید شمایی که همین بعد از ظهر دقیقا از همین عکس ها گرفته اید.

درواقع، من فقط نمی خواستم که آن عکاسی متداولی را انجام دهم که هر مادر بارداری که تا به حال از شکم باردارش عکاسی کرده، در یکی از 9 آلبوم کودکش آن ها را دارد.(9 آلبوم برای فرزند اول...یکی برای دومی...چند تصویر در پاکتی در جایی، برای فرزند سوم...و اوه، فرزند چهارم بیچاره که باید برای تابلو اعلانات مدرسه ،عکس از برادر بزرگترش قرض بگیرد)
من از همان جلسه اول آماده بودم که پای تعهدم به خلاقیت بایستم. هنوز دوربینم را درنیاورده بودم که مادر که به شدت هیجان زده بود ، گفت :"می توانیم ما هم از آن عکس هایی که دستان پدر دور شکم مادر حلقه زده شده و شکل قلب درست کرده است، داشته باشیم؟"خوب، من سر قولی که به خودم داده بودم ایستادم ...ولی فقط به مدت 2 ثانیه! البته که آن عکس را گرفتم .ولی حدس بزنید چه شد؟بین عکس های دیگری هم که گرفته بودم تنها عکسی که خریداری نشد همان عکس "قلب روی شکم" بود.

7 نکته ی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
7 نکته برای گرفتن عکس بارداری خلاقانه
1.مناظر فوق العاده:
عکاسی های بارداری بسیاری در این آتلیه انجام می گیرد. دلایل این امر را می دانم.من 3 بار باردار بوده ام .من از آن حامله های ریزه اندام و خوشگل نیستم. من آن دختری هستم که بین در های فروشگاه گیر می کند.عکس های آتلیه بارداری عالی هستند، به دلیل اینکه در آتلیه حریم خصوصی وجود دارد که هیچ گونه شکی در آن نیست. به ویژه اگر میخواهید [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] انجام بدهید که فرد در آن کاملا پوشیده نیست.(به نوعی منظورم برهنه است!).اما چیز دیگری که راجع به عکاسی در بیرون هست ،بردن زیبایی طبیعی یک زن که قرار است زندگی جدیدی به این جهان ببخشد به درون منظره های عظیم و باشکوه است که ترکیبی فوق العاده می سازد.