[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


اتاق تمیز محیطی است که باید در آن آلودگی و گرد و غبار را به حداقل برسانیم یعنی در واقع میزان آلاینده های هوا به حد ذراتی با قطر میکرون برسد. اما برای اینکه به توانیم آلاینده های هوا را در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به حداق برسانیم باید هوای اتاق تمیز را در فواصل زمانی مرتب و با حجم معین از $$$$$ های هوا عبور دهیم تا آلاینده های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به حداق خود برسند.
اما گاهی اوقات برای اینکه بتوانیم آلاینده های هوا را کم کنیم به سیستم های هوا ساز نیاز داریم تا هوای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را تمیز کنند.در واقع سیستم هواساز براساس حجم محیط کار و کلاس تمیزی مورد نظر طراحی می شود تا بتواند برمقاومت استاتیک سیستم هوائی محیط کار فائق آمده و میزان چرخش حجمی هوا را در هر دقیقه جهت رسیدن به کلاس تمیزی مورد نظر و با کمترین آلودگی صوتی و لرزشی تامین نماید.
برای اینکه تمیز هوای اتاق تمیز به حد مطلوب برسد باید از $$$$$ های هپا در خروجی هوا استفاده شود تا ذرات بالای 0.5 میکرون پاکسازی شوند و بهرت است برای بالا بردن راندمان $$$$$ هپا از چند بستر پیش $$$$$ در هواسازها در Sectionn های متفاوت قبل و بعد از فن ،با مشخصات فنی مربوطه مطابق استاندارد استفاده می گردد .