دلایل عمده استفاده از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] : وجود دارد که یکی از انها استفاده از ups در رفع نوسانات برق است.
نوسانات برق اکثراً از منبع تولید برق یا در انتقال یا تبدیل انرژی برق ایجاد می شوند و این نوسانات برای دستگاههای الکترونیکی حساس مضر می باشد.
رفع نوسانات برق با استفاده از دستگاه یو پی اس

منظور از نوسان همان نوسان مقدار [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مورد نظر می باشد مثلاً برق شهر ۲۲۰ v می باشد که در موقع نوسان می توان این ۲۲۰vac هم افزایش و هم کاهش یابد در این صورت محدوده ولتاژ می توان به حدی کاهش یابد که قابل استفاده برای روشن شدن دستگاهها نباشد.
برای رفع نوسانات برق قسمتی از مدارات داخلی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مختص رفع نوسان برق طراحی و تعبیه شدهاند که کار تثبیت ولتاز ر انجام می دهند این کار را [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نیز انجام می ده با این توضیحات نتیجه میکیریم که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] جزدی از دستگاه ups می باشد.
با توجه به به دو تکنولوزی ساخت ups همان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] توضیحاتی در مورد تثبیت ولتاژ در این دو تکنولوژی ارائه می دهیم که به شرح زیر می باشد:

یو پی اس های آنلاین و لاین اینتر اکتیو

Ups های انلاین بسیار دقیق بوده و کار تثبیت ولتاژ را در دوحالت وجود برق شهر و در زمان قطعی برق ( هنگام استفاده از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ) به خوبی انجام می دهند و در این دو حالت ۲۲۰vac خروجی ثابت را به ما ارائه می نمایند. در ups های تهدث line inter active این قضیه متفاوت می باشد.
در این مدل از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ها بصورت عملی مشاهده شده که هنگام قطعی برق و زمانی که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از باتری استفاده می نماید ولتاز خروجی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به طور چشمگیری کاهش می باشد و در بسیاری مواقع به ۱۸۰Vac نیز می رشد که این نوسان کاهش ولتاژ بسیار مضر برای دستگاه می باشد که بسیاری از استفاده کننده ها از دستگاه یو پی اس از این مقوله به اطلاع می باشد
در این میان توصیه ما برای کسانی که در محیط کاری آنها نوسان بسیار بالا می باشد و دستگاههای آنها به نوسان حساس می باشد. حتما از دستگاههای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] درصدد جبران نوسانات دقیق برق توانسته در رفع این موضوع مشتریان را یاری نماید.
منبع : [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]