سلام دوستان
امروز قصد داریم با هم ساخت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را تجربه کنیم.

شما می توانید با استفاده از جوراب و با کمک کودکتان به سادگی انواع شخصیت های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را ساخته و از این کاردستی بامزه برای تزیین [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] استفاده نمایید.

همچنین می توانید با این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]برای مهمانانتان هم ترتیب دهید؛ به این صورت که به تعداد مهمان های کوچولوتون عروسک های جورابی شخصیت های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را ساخته و یک نمایش عروسکی راه بیندازید و یا آنها را به عنوان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ساخته دست خودتان و کودکتان به مهمانان هدیه دهید.

ساخت این عروسکهای بامزه، هم فرصتی را برای شما و کودکتان فراهم می کند تا درکنار هم اوقات خوشی را همراه با تفریح بگذرانید، هم قدرت خلاقیت کودکتان را بارور می کند و هم اینکه شما می توانید از این عروسکهای بامزه در تزیین [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یا اتاق کودکانتان استفاده کنید.
جهت سهولت شما، ما تمام مراحل ساخت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را با عکس نشان داده ایم.
لطفا این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ها را با همیاری و همفکری کودکانتان بسازید.
1. مرحله به مرحله، طبق تصویر جلو بروید تا این آدم برفی بامزه ساخته شود

از این آدم برفی بامزه می توانید برای تزیین [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یا [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] فروزن استفاده نمایید.
2. خرگوش های جورابی بانمک : چقدر سریع و راحت ساخته می شوند.


اگر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودکتان تم جنگل یا حیوانات است این خرگوش های بامزه می توانند یک ایده جالب برای گیفت تولد به مهمانان کوچولو باشند.

3. خرس کوچولو مهربان و بامزه، با هر رنگ جورابی هم میشه درست کرد.


با این خرس های بامزه یک نمایش عروسکی راه بیندازید و شور و هیجان جشن تولد کودکتان را چند برابر کنید.

علاوه بر این، می توانید این کاردستی را با استفاده از جوراب های قهوه ای هم بسازید و یک تزیین زیبا برای جشن تولد کودکتان با تم تدی خرسه داشته باشید.

4. اولف، آدم برفی فروزن؛

بچه ها عاشق عروسکش هستند، بخصوص اگر خودشون درستش کرده باشند.

اولف خندان یک گیفت تولد زیبا و دوست داشتنی مخصوص تولد کوچولوها با تم فروزن یا تم پرنسس السا است.

ایده های برگزاری جشن تولد با تم فروزن را در اینجا ببینید.
5. یک آدم برفی خوشگل و بامزه دیگه؛ مخصوص جشن های زمستانی :
ایده های ساخت بیسکوییت های شکلاتی آدم برفی را در اینجا مشاهده نمایید.
6. و درنهایت میمون های شیطون؛

فقط حتما جورابی که با آن میمون ها را می سازید ساق دار باشد.


این میمون ها نه تنها می توانند یک تزیین زیبا برای جشن تولد کودکتان با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] سیرک یا تم حیوانات باشند بلکه ایده ای جالب برای تزیین اتاق کودک هم هستند.
خب، این هم عروسکهایی که به راحتی با جوراب ساخته می شوند.
در روزهای آتی ساخت عروسک های جورابی را آموزش می دهیم، که درست کردنشان ساده است ولی نیاز به توضیحات مفصل تری دارد.

پس، منتظر ما باشید :
خانواده روزشادی، با هدف فراهم آوردن اوقاتی خوش برای خانواده های عزیز اقدام به گردآوری این تصاویر و تهیه این متن نموده است. امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

ممنون از اینکه وقت خود را صرف مشاهده این تصاویر کرده اید.