بهترین تصاویر برای طراحی وب سایت
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


بهترین تصاویر برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] : در بسیاری از موارد پیش آمده است که مدیران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ها برای انتخاب تصاویر وب سایت شان عجولانه عمل می نمایند و اهمیت چندانی به تصویر انتخاب شده نمی دهند . هنگامی که از عکس های نا مناسب و غیر کاربردی در وب سایت تانن استفاده نمایید ، بهترین و مناسب ترین فرصت را برای اثر گذاری بر روی کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت تان از دست خواهید داد . بر اساس موارد ذکر شده مقاله ی امروز از سری مقالات وب سایت " سایت کد " را به تحلیل و بررسی نکاتی در این حوزه اختصاص داده ایم .


بار احساسی عکس ها در طراحی سایت :

هر یک از عکس های موجود در یک وب سایت می توانند نشان دهنده ی حسی خاص باشند . هنگامی که کاربران از وب سایت شما بازدید می کنند این احساس به آن ها نیز انتقال می یابد . ناگفته نماند به کار بردن تصاویر احساسی می تواند برای نام تجاری [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] شما تاثیر مثبت و یاا منفی به همراه داشته باشد ، بنابراین سعی کنید از تصاویری استفاده کنید که دارای نزدیک ترین ارتباط با نام تجاری شما باشند .


ارتباط عکس ها در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] :

تصاویری که برای استفاده در وب سایت تان در نظر می گیرید می بایست به نوع فعالیت و کسب و کار شما مرتبط باشند . این نکته بدان معناست که نباید از هر تصویری که صرفا مورد علاقه شخص شما ممی باشد در وب سایت استفاده کنید .


اثر مثبت تصاویر در طراحی سایت :

با استفاده از تصاویری که تاثیری مثبت بر روی مخاطبین خواهند داشت می توانید ارتباطی نزدیک با کاربران طراحی وب سایت تان برقرار نمایید و هدف وب سایت تان را برای آن ها شرح دهید . به طور مثال اگر در صفحه ی ارتباط با ما وب سایت تان از تصاویری جذاب و کاربردی استفاده کنید می توانید بازدیدکنندگان را به تکمیل فرم تماس ، تشویق و ترغیب نمایید .


میزان کیفیت تصاویر در طراحی سایت :

اگر از تصاویری با کیفیت پایین در وب سایت تان استفاده نمایید به کاربران تان این حس را انتقال خواهید داد که خدمات وب سایت تان نیز از کیفیت پایینی برخوردار می باشند . بر همین اساس حجم تصاویر تان را به گونه ای بهینه کنید تا کمترین لطمه به کیفیت عکس وارد شود .

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
عدم زیبایی طراحی سایت
عناصر موثر در عدم زیبایی طراحی سایت : امروزه با گسترش و پیشرفت تکنولوژی کاراکتر های بسیاری در بازه های زمانی گوناگون در حال تغییر می باشند . وب سایت ها و فرآیند [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد . با گذر زمان روش های گوناگونی برای یک طراحی وب سایت بهتر وو کاربردی تر از سوی شرکت های طراحی سایت ارائه می شود و بسته به کیفیت و کارایی این روش ها برخی از آن ها به طور کامل حذف و برخیی دیگر در این حوزه به خوبی باقی مانده و مورد استفاده قرار می گیرند . با این حال برخی از طراحان وب سایت در سطح جهان وجود دارند که از ترفند های تاریخ گذشته و منسوخ شده در پروژه های طراحی وب سایت خود استفاده می کنند که نتیجه آن وب سایتی خواهد بود که از نظر زیبایی ظاهری بسیار ضعیف می باشد و کاربران بسیاری را جذب وب سایت نخواهد کرد . در ادامه ی این مقاله شما کاربران عزیز را با 2 مورد از عواملی که در زیبایی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] شما تاثیر منفی خواهند داشت آشنا نماییم پس تا انتها با ما همراه باشید .
عدم زیبایی طراحی سایت
المان های درخشان در طراحی سایت :
چندی پیش در حوزه ی طراحی سایت ، تکنولوژی فلش سرو صدای بسیاری را به راه انداخت . طراحان با استفاده از این تکنولوژی اقدام به تولید وب سایت هایی متحرک به همراه تصاویری درخشان نمودند . از آن جایی که این گونه وب سایت ها نیاز به زمان زیادی برای بارگذاری دارند پس از مدت کوتاهی این روش محبوبیت خود را از دست داد . با این حال هنوز هم طراحانی وجود دارند که برای افزایش جذابیت یک وب سایت از این روش استفاده می نمایند ! این روش کاملا اشتباه می باشد چراکه تنها عقب بودن وب سایت تان از زمان حال را به کاربران نمایش خواهد داد .
به کار گیری فونت های دست نویس در طراحی سایت :
اگر به وب سایت های حرفه ای توجه داشته باشید هیچ گاه در این دسته از وب سایت ها از فونت های دست نویس و کمیک استفاده نشده است زیرا استفاده از این فونت ها برای کاربران به نحوی تمسخر آمیز می باشد .