+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خودم

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض خودم

هروقت قراره کاری انجام بدیم و یه جاش باید از کسی کمک بگیریم خیلی آروم و با غرور میگیم نه احتیاجی به کمک هیییییچ کسی نیست خودم انجام میدم و هیچی دیگه بوی خوب خراب کاریمون همه جارو برمیداره.

هروقت میخوایم جایی بریم اما مسیر رو بلد نیستیم وقتی بهمون میگن میخوای همراهت بیایم؟ خیلی با قدرت میگیم نه احتیاجی نیست خودم پیدا میکنم و اتفاقا خیلی خوبم مسیر رو پیدا میکنیم و درحالیکه ۵۰ کیلومتر اون ورتریم هنوزمیگیم همینجا باید باشه اسمش خیلی آشناست.

هروقت قراره یه ایل مهمون بیاد واسمون و خواهر و برادرمون میگن کمک نمیخوای؟ خیلی با اطمینان میگیم نه خودم از پسشون برمیام و خیلی عالیم از پسشون برمیایم جوریکه تا ماه ها موضوع مهمونی تو خونه ما میشه نقل مجالس و باعث خنده و مسخره بازی.

میخوایم بریم خرید بهمون میگن ماشینو ببر, مام خیلی محکم میگیم نه خودم میتونم نیازی به ماشین نیست دوساعت بعد از شدت دست درد و کمر درد نشستیم یه گوشه و هرچی خریدیم کنارمونه از بدشانسیمونم شارژگوشی تموم شده هیچی دیگه یه دربستی مهربون دوبرابر قیمت مارو میاره خونه.

راستی کی این خودم خودم تموم میشه هاااان؟
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

2. کاربر مقابل از این پست harchyz تشکر کرده است.

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : خودم

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks