نتیجه کسب شده از جراحی زیبایی سینه که معمولا پروتز، لیفت با کوچک کردن میباشند شاید با گذشت زمان تغییراتی در آن ایجاد شود که برای شما در این مقاله شرح میدهیم :
تغییرات وزن:

بیشتر شدن وزن هم میتوانید موجب بزرگ شدن سینه های کوچک شده با ماموپلاستی میشود و کم شدن وژن موجب شلی و افتادگی سینه یا مشاهده شدن پروتز میشود. با اینکه این تغییرات تا 5 درصد بدن قابل اغماض میباشد اما بعد از 10 درصد قابل توجه میباشد.
ترمیم زخم بعد از جراحی زیبایی سینه :

علاوه بر اینکه تکنیک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و مراقبت های بیمار در مشخص کردن نوع و اندازه و شکل زخم جراحی یک مورد مهم میباشد، ولی ژنتیک و موراد بیو شیمیایی گوناگونی برای ترمیم آن میتوان استفاده کرد و مشکل بد زخمی و گوشت اضافی تعدادی ازعم های جراحی زیایی سینه را با نتایج نامناسب دارد.
ژنتیک پوست : شاید تاکنون به این موضوع پی برده اید که اکثر خانم ها بعد از زایمان های پی در پی دارای پوست سینه و شکم خوبی هتسند اما افرادی هم هستند که بر اثر یک حاملگی و یا اضافه وزن چندکیلویی و لاغری متعاقب آن به ترک های پوستی شدید دچار میشوند . تفاوت این دو در این است که مقدار ضخامت پوست و تعداد فیبرهای کلاژن و الاستین در واحد سطح که به صورت ژنتیکی برای فرد برنامه ریخته شده در نژاد ها و افراد گوناگون متغیر میباشد.
الیاف الاستین در پوست ویفه دپیدد بازگشت به وضعیت اولیه متعاقب کشش میباشند. اشخاصی کالاستین بسیاری را در پوست خود دارند امکان حامله و چاق شدن را دارند و بعد از برگشتن وزن بع سادگی به شکل اولیه سینه خود دست میابند. ولی اگر کیفیت و کمیت این الیاف الاستین مناسب نباشد و موجب افتادگی و ترک های پوستی میشود.
ایجاد تغییرات هورمونی بعد از جراحی زیبایی سینه:

معمولا سینه خانو ها به علت حجم و فرم واسته به ترشح با ترشح نشدن هورمون هایی همانند مثل استروژن، پروژسترون، پرولاکتین، تستوسترون و ... می باشد و در صورت ایجاد هر اختلالی برای کم کردن با بیشتر کردن هر کداک میتواند موجب بزرگی یا کوچکی یا شل شدن سینه شود.
در آخر به این نکته میرسیم که فرد کاندید برای جراحی زیباییسینه باید دارای پوست خوب،بالانس هورمونی مناسب ،تغذیه و رژیم غذایی مناسب در بیشتر موارد کشف شده از عمل [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را تا حدود زیادی حفظ کند. ولی حاملگی و شیردهی بعد از عمل ، چاقی و لاغری، رژیم غذایی شدید، مشکلات تخمدانی، یائسگی ، تمایل ژنتیکی یا فردی به گوشت اضافه و ترمیم زخم بد ، استفاده کردن لز

در جمع بندی می توان گفت : بیمار کاندید عمل [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به شرط وجود پوست خوب،بالانس هورمونی مناسب ،تغذیه و رژیم غذایی مناسب در اکثر موارد نتیجه بدست آمده از عمل جراحی را تا حد زیادی حفظ خواهند کرد، اما حاملگی و شیردهی بعد از عمل ، چاقی و لاغری، رژیم غذایی شدید، مشکلات تخمدانی، یائسگی ، تمایل ژنتیکی یا پروتز های بسیار بزرگ و سنگین، همه این موارد امکان دارد برای حفظ نتیجه بدست آمده از عمل مضر باشد و به تناسب شدت باعث از دست رفتن نتیجه مطلوب گردند.