[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

بیشتر بانوان از این موضوع اطلاع دارند که در زمان بارداری نباید پنیرهای نرم بخورند، موی خود را رنگ کنند و یا روی شکم بخوابند. این موارد مشخصی میباشد که فرد باردار نباید انجام دهد ولی موردی که شاید برای بیشتر افراد واضح نباشد، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در زمان بارداری میباشد.این باور غلط است که فکر کنید جراحی زیبایی بینی کاری به شکم شما که در حال رشد است ندارد شما به عنوان یک مارد باردار میبایست بدانید که جراحی زیبایی بینی روی شرایطی که شما دارید اثر میگذارد.
جراحی زیبایی بینی در هنگام بارداری

در بعضی موراد زمان بندی کارساز نمیباشد . بانوانی که برای این جراحی زیبایی بینی زمان بندی کرده اند و متوجه بارداری خود شدند. تنظیم وقت برای آن های ناامید کننده میباشد. باید بدانید که انجام دادن هر عمل جراحی در حین بارداری ممنوع میباشد همینطور جراحی زیبایی بینی. با اینکه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ربطی به رحم شما ندارد و آرام بخش ها و داروهایی استفاده میشود که برای جنین در حال رشد شما بسیار ضرر دارد. این مورد بسیار خطرناک میباشد که شما سلامت فرزند خود را برای جراحی زیبایی بینی به خطر بیندازید. اگر شما مشکل تنفسی به علت انحراف سپتوم با باریک بودن راه هوایی بینی دارید، جراح بینی بیشتر از یک جراح انتخابی میشود. اگر این مورد سلامت و تندرسیتی شما را به علت دریافت نکردن اکسیژن تهدید کند، جراحی زیبایی بینی لازم میشود حتی اگر شما باردار باشید. برای آنکه اتفاقی بیفتد فوق العاده احتمال آن کم است. شما میبایست بوسیله دکتر های خود مورد بررسی قرار گیرید تا خطرها و منافع جراحی زیبایی بینی را برای شما مشخص کنند.
بارداری بعد از جراحی زیبایی بینی

این را بدانید که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کار یک روز نیست، و بیشتر یک عملیات تدریجی دارای برنامه ریزی،آماده سازی و بهبود میباشد. برای بیشتر بانوان، این مهم است که بدانند جه زمانی بعد از جراحی زیبایی بینی توانایی باردار شدن را دارند و میتوانند اقدام کنند. بیشتر جراحان در این موضوع هم عقیده هستند که بعد از آنکه جراحی زیبایی بینی به پایان رسید میتوانند برای بارداری اقدام کنند. بعد از آنکه ساختار بینی مستحکم شد شما میتوانید روی مسائل مهم تمرکز کنید. علت پزشکی برای مانع شدن آن وجود ندارد که بعد از آن بهبود شما نتوانید آن را انجام دهید. ولی برای آنکه اطلاعات بیشتر و دقیق تری نسبت به استراژدی های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی داشته باشید میتوانید به جلسه های مشاوره رجوع کنید تا نگرانی های خود را برطرف کنید. این بهترین روش برای شما میباشد.