ترجمه مقالات تخصصی یکی از مهم ترین اهداف سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کاراپن برای خدمت رسانی به دانشجویان و اساتید گرانمایه است. هر رشته و گرایشی بسته به نوع دانشی که انتقال میدهد نیازمند این است که بتواند به زبان علمی آن رشته سخن بگوید و به طور حتم انتقال این اطلاعات با زبان بین المللی انگلیسی امکان انتقال اطلاعات دانشمندان و دانشجویان کشور را بدنبال خواهد داشت و این امر قابل انجام نیست جز [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به زبان بین المللی.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تخصصی کاراپن توسط مترجمان دانش آموخته همان رشته که از اساتید برتر و چیره دست انتخاب شده اند ، ترجمه خواهد شد ، چرا که انجام این امر به دانش مرتبط با همان رشته و گرایش احتیاج داشته و دانستن اصطلاحات و نکات رشته خاص نیاز به تحصیل در آن رشته را دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کلیک کنید