[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


ممکن است به فکر افتاده باشید که اینترنت iPhoneتان را با بقیه دستگاه ها اعم از لپ تاپ، گوشی موبایل و هر دستگاه مجهز به WiFi به اشتراک بگذارید. در واقع اگر شما بخواهید این کار را انجام دهید باید iPhoneتان را تبدیل به WiFi Hotspot کنید. شما بدین وسیله به راحتی می توانید اینترنت دستگاهتان را دیگر دستگاه های WiFiدار به اشتراک بگذارید. پس اگر تصور می کنید به آموزش تبدیل iPhone به Hotspot نیاز دارید با ما همراه باشید.


چرا باید iPhone را تبدیل به WiFi Hotspot کنیم؟


سوال خوبی برای شروع است. در واقع Hotspot به مانند یک مودم در خانه عمل می کند. و برای iPhone شما یک روتر به اشتراک گذارنده اینترنت می باشد. بدین صورت تمام دستگاه های موجود و مجهز به WiFi می توانند از طریق اینترنت iPhone شما متصل شوند. در واقع در این شیوه اتصال iPhone شما از اینترنت gprs یا اینترنت پرسرعت ۳G یا ۴G بهره می برد.


برای استفاده از Hotspot به چه چیزهایی نیاز داریم؟


پیش از آن که شروع کنید، باید بدانید برای استفاده از Hotspot شما به دستگاه های زیر (با یک حامل بی سیم) نیاز دارید:  • iPhone با سرعت ۳G یا بالاتر
  • iPad (با سرعت ۳G یا بالاتر ) WiFi و Cellular
  • iPad mini با WiFi و Cellular

شیوه تبدیل اینترنت iPhone به WiFi Hotspot چگونه است؟


به منظور تبدیل مذکور، مطابق با مراحل زیر پیش بروید:  1. به بخش تنظیمات بروید و Settings را لمس کنید. سپس Cellular را انتخاب کنید.
  2. Personal Hotspot را لمس کنید و آن را فعال کنید.
  3. حال گزینه “Turn on WiFi and Bluetooth” را انتخاب کنید.
  4. بر روی WiFi Password کلیک کرده و یک رمز عبور مناسب بگذارید.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] : هم اکنون با دستگاهی که قصد دارید با آن به اینترنت iPhone متصل شوید، وارد بخش WiFi شده و به دنبال اسم انتخابی تان در مرحله پیش بگردید. سپس با وارد کردن رمز عبور می توانید از اینترنت iPhoneتان بهره مند شوید.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]