با دیگر وسایلتان تضاد نخواهد داشت


ممکن است تجربه ای در طراحی لوازم منزل و اداره نداشته باشید، و یا رنگ میزی که در کاتالوگ دیده اید، دقیقاً همان رنگی نباشد که در واقعیت هست، اما در هر صورت خیلی راحت می توان لوازمی را انتخاب کرد که هیچ تناسبی با دیگر لوازم دکور شما نداشته باشد.


هر چیزی که در دفتر کار شما وجود دارد، ازجمله لوازم و مبلمان، باید انعکاسی از شما و کارتان باشد. سبک، رنگ و حتی بافت آن را باید در نظر داشت؛ اما با وجود این همه مشتری و تقاضا، انجام این کار در فروشگاه های معمولی، که فقط به ترکیبات مطمئن می چسبند، سخت خواهد بود.


بنابراین اگر یک صندلی به سبک خانه های روستایی اما با یک رنگ روشن می خواهید، باید حتما بدهید آن را بسازند.


مجبور نیستید گزینه های دیگری را انتخاب کنید


وقتی در ذهن خود به خوبی می دانید می خواهید مبلمان اداریتان چه شکلی باشد، قابل درک است که وقتی چیزی که می خواهید را در فروشگاهی پیدا نکردید، مجبورید به یک گزینه دیگر فکر کنید. سرخوردگی در مورد مبلمانی که هر روز باید به آن نگاه کنید و از آن استفاده کنید، باعث می شود در کارتان تحلیل روید، و محیطی را ایجاد می کند که به جای کارایی، پر از مردگی است.


این یکی از دلایل اصلی است که مبلمانی که متناسب با فضا ساخته شوند، گزینه بهتری هستند. بعد از صحبت با طراح یا نجار، محصول نهایی دقیقا همان چیزی از آب درخواهد آمد که تصورش را می کردید و ترکیب عناصر طراحی مانند خطوط، رنگ ها ، چاپ و حتی برند آن منحصر به شخص خودتان خواهد بود. در کنار اینکه زیبا است، کارایی شما را نیز بالا می برد.


گرچه مبلمان و لوازمی که سفارشی ساخته می شوند، گران تر هستند، اما برای فضاهای خاص مناسب تر هستند و در بلند مدت مقرون به صرفه تر نیز هستند. گرچه انکار نمی کنم که قطعاتی که به صورت سفارشی ساخته می شوند، در رابطه با قیمت، با آیکیا قابل مقایسه نیستند، اما در مورد کیفیت، پایداری و توانایی در برطرف کردن نیازهای شما، برندۀ میدان هستند.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]