جراحی زیبایی بینی در مردان ایرانی


ایرانیان در مورد ظاهر ایده آل بینی بسیار سخت گیر و کمال طلب هستند. این موضوع در مورد مردان به مراتب بیشتر از زنان صادق است. پهن بودن و افتادگی نوک بینی ، درشت بودن بینی قوز بینی و کجی بینی شایع ترین شکایات مردان از بینی را تشکیل می دهد. از نظر دکتر عباسی نکته بسیار مهمی که در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مردان باید مد نظر قرار بگیرد این مساله است که پس از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، چهره حالت مردانه خود را حفظ کند و بینی فرم طبیعی خودرا داشته باشد. معنای این حرف در مورد مردان یک بینی با پشت صاف و استوار و چرخشی 95-90 درجه نوک بینی است. اكثرمردان ما تقاضای جمع و جور تر شدن نوک بینی را هم دارند .
گرچه بعضی آقایان خواستار تغییرات زیادتر از قبیل چرخش بیشتر نوک بینی و ایجاد قوس در بینی هستند. دکتر عباسی هیچ وقت این تغییرات را خودش به بیمار پیشنهاد نمی دهد.در بسیار ی از مردان ما وجود همزمان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، اصلاح همزمان انحراف بینی با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را ضروری می کند.ضخامت بيشتر پوست بيني در آقايان نسبت به خانمها سبب ميشود كه فروكش كردن تورم بيني در آقايان نياز به زمان بيشتري داشته باشد، بعلاوه انجام فعاليت هاي بيشتر نسبت به خانمها نيز در ايجاد ورم بيني در آقايان نقش دارد.

جراحی زیبایی بینی در زنان
ایرانی
معیارهای زیبایی شناختی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را برای زنان مقداری با آنچه در مردان مطلوب است متفاوت است. بعلاوه زنان ایرانی خواسته هایشان مقداری با معیار های زیبایی شناختی مطرح شده در کتابها و رفرانس های علمی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نیز متفاوت است. عموما زنان ما خواستار بینی کوچک و جمع و جور هستند که چرخش نوک بینی حدود 110 درجه با یک قوس ملایم در پشت بینی را می پسندند. تغییراتی در این حد برای بینی پذیرفتنی و معقول است. خوشبختانه در سالهای اخیر تمایل خانم ها به بینی های طبیعی تر بیشتر شده است و امروزه تعداد افرادی که تمایل به داشتن بینی عروسکی با قوس های زیاد و اندازه خیلی کوچک بینی که اکثرا هم با مشکلات تنفسی همراه است ،هستند بسیار کم شده است.همانند مردان، درصد قابل ملاحظه ای از خانم ها ی ایرانی ما نیز دچار درجاتی از انحراف بینی هستند که همزمان با جراحی زیبایی اصلاح شود.