تم تولد

بازی پیت را نخور یک بازی معروف قدیمی است که جزو بازی های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به حساب می آید.این بازی را می توانید در کنار تم تولد که برای جشن تولد تهیه کرده اید را بازی کنید و از آن لذت ببرید. وسایل این بازی معمولا در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کودکان به فروش می رسد تا برای بچه ها و بزرگسالان سرگرمی ای باشد،در ادامه با روش این بازی بیشتر آشنا می شویم.
تعداد بازیکنان: 4 الی 10 کودک چیزهایی که نیاز دارید؟ تعدادی آب نبات ام اند امز و یک صفحه بازی 'پیت را نخور' . نگران نباشید ساخت آن بسیار اسان است شما تنها نیاز به جدولی با 9 خانه نیاز دارید.


البته شما می توانید این این صفحه را با رنگها یا چهره های کارتونی مورد علاقه تان بسازید یا آنرا متناسب با تم تولد تون انتخاب کنید. شما حتی می توانید تعداد خانه های صفحه را متناسب با تعداد مهمانان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تولدتان زیاد کنید. چگونه بازی کنید؟ ابتدا صفحه بازی را وسط اتاق قرار بدید و همه شرکت کنندگان دورتادور آن بنشنینند. سپس خانه های بازی را با آببات پر کنید. یک نفر (یا کسی که داوطلب شده) را برای ترک اتاق انتخاب کنید. بقیه اعضا مخفیانه یکی از خانه ها را به عنوان خانه پیت انخاب می کنند. بازیکن انتخاب شده را به اتاق بازگردانید .

اعضای گروه باید خانه انتخاب شده را از او مخفی نگه دارند.او یکی یکی آبنبات ها را می خورد. به زودی او آبنبات پیت را انتخاب می کند در این هنگام همه اعضای گروه می گویند پیت را نخور به همین سادگی گیم اور می شود و تنها مجازست آبنباتهایی را بخورد که قبل از انتخاب خانه آب نبات پت برداشته پس از گیم اوور شدن نوبت به بازیکن بعدی می رسد و مراحل بازی مجددا اجرا می شود. نکته اضافی: شما می توانید به جای جمله کلمه پیت از نام اطرافیانتان استفاده کنید.کودک شما روی هر یک از شخصیت های صفحه بازی اسم یکی از اطرافیانش را بگذارد. مثلا یکی ازخانه ها راکه به اسم مامان نامگذاری کرده را به عنوان خانه پیت انخاب کنید. آنگاه زمانی که آب نباتش برداشته شد همگی باهم فریاد بزنید : مامان را نخور