[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از بیماران را به خود مشغول کرده است این است که آیا در فصل سرما و زمستان می توان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] انجام داد و شرایط آن چگونه می باشد ؟ و یا اینکه زمستان روی دوران بهبود جراحی زیبایی بینی تاثیر می گذارد یا خیر ؟
یکی از عواملی که ممکن است در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در فصل سرما رخ دهد خشک شدن بینی می باشد اما دلیلی وجود ندارد که بتوان قطعی گفت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در فصل سرما مشکل ساز است .
یکی از موادی که باید مورد توجه قرار گیرد دمابی داخل منزل در فصل سرما می باشد که باید از سیستم های گرمایشی استفاده شود .بسیاری از بیماران از خشکی دهان و بینی خود رنج می برند که برای آنان ناراحت کننده می باشد و یا ممکن است داخل بینی آن ها پوسته پوسته شود که باعث ناراحتی شود .
بیماران باید ساختمان را دارای رطوبت کم و خشکی کرده و پزشک دارویی جهت بهبود این وضعیت به بیمار می دهند .
با جراحی زیبایی بینی در فصل سرما نتیجه طولانی جراحی تحت تاثیر آب و هوا نیست اما می توان تاثیر آن را در کوتاه مدت به دلیل ضعیف شدن بافت نرم و تاثیری که روی عروق و اعصاب می گذارد . در این حالت ممکن است نوک بینی از سایر قسمت های بینی سردتر شود و حالتی است که ممکن است حس کنید بینی برای شما نیست .