[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در انگلستان یکی از راههای وارد شدن در دنیای تجارت و مطرح شدن در سطح جهان است که امروزه طبق آمار در حدود 90% شرکت های بزرگ و قدرتمند در سراسر جهان، شعبه یا نمایندگی در این کشور که از بزرگ ترین و مطرح ترین کشورهای دنیا است، دارند. این امر تنها به جهت مرکزیت بودن این کشور در انجام امور بازرگانی در سطح جهان میباشد. این کشور ضوابط و مقررات ساده و راحت تری نسبت به دیگر کشور در حوزه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و ثبت حقوقی دارد و بعلاوه شرایط مطلوبی را برای بازرگانان و سرمایه گذاران فراهم میکند.
روند ثبت شرکت در انگلستان برای متقاضیان ایرانی بسیار مناسب میباشد و شرایط و مقررات قابل قبول و به نسبت راحت تری دارد.
با اقدام جهت ثبت شرکت در کشور انگلستان، که قلب فعالیت های بازرگانی در سطح جهان شناخته میشود، و داشتن یک نشانی/آدرس این امکان برای متقاضیان ثبت شرکت در این کشور فراهم میسازد که کالاهای موردنیازشان را از هر نقطه دنیا خریداری و آنرا در نشانی ثبت شده خود در انگلستان دریافت و سپس به ایران ارسال نمایند.

روند دریافت و ارسال کالا در این کشور برخلاف تصور بسیار ساده و راحت است. هرچند که این امر درمورد برخی کالاهای خاص قدری مشکل است و پورسه ای زمانبر دارد اما در شرایط معمول این امکان وجود دارد که کلیه کالاهایی که در تحریم دیگر کشورهای خارجی است از طریق شرکت خود در انگلستان خریداری کرد.
بعد از امریکا، انگلستان دومین کشور در دنیاست که بالاترین حجم معاملات مالی و بازرگانی را دارد.
این امکان نیز با ثبت شرکت در انگلستان فراهم می اید که از طریق حساب بانکی ارائه شده جهت شرکت، به مقدار محدودیت حساب متقاضی وجه دریافت گردد و حتی به نقاط مختلف دنیا نیز ارسال گردد.